6 עצות מושלם ממתק קשה תוצרת בית

אין דבר טוב יותר ממתק עסיסיים, מתובלת קשה מפנה למפיץ המקומי של ממתק גורמה… אלא אם באפשרותך לעשות זאת בעצמך, כלומר! ביצוע ממתק קשה מושלם בבית הוא קל יותר כי אתה חושב. עליך רק את הכלים הנכונים, כמה מרכיבים פשוטים הדמיון שלכם. נסה עצות אלה בפעם הבאה שאתה רוצה משהו מיוחד במטבח. המשפחה שלך יאהב את זה! 1. לספק כלים בסיסיים candymaking. יהיה עליך בגודל בינוני סיר (quarts 3 או 4) עם תחתון כבד, צדדים ישרים.

יהיה עליך גם נקודת אחיזה ארוכה של כף עץ, (משמש כדי לגרש כל הקריסטלים אשר ייתכן טופס) מברשת מאפה, מדחום טוב של קרמל עם קלאמפ מתכת הוכנס לתוך הצד של מחבת. 2 בתחזית מזג האוויר. האם אתה יודע לחות יש השפעה עצומה על התוצאות של הממתק שלו? מאז הסוכר מושך מים, גשם יכולים להמיט אסון ב שלך טוב יותר, ואפילו ניסיונות ב מעדנים תוצרת בית. להקל על עצמך, לחכות ליום נקי, יבש לנסות את המתכונים. 3 בדיקת מדחום שלך. בדיקת מדחום שלך על-ידי הצבתה במיכל מים ולהביא את נקודת רתיחה. כעת, עליך לרשום 212 מעלות בהים.

אם ניתן לתקן את הרשומות מעלות 214, על-ידי הוספת שתי מעלות אלה שסופקו עבור שמרים, אם 210 מעלות, על-ידי חיסור. אם יותר כמה מעלות בכל כיוון החוצה, עליך מדחום חדש. 4. הם משתמשים מרכיבים טריים. הסוכר הוא בסיסי בהמרכיב ממתק רוב. הקפד להשתמש חבילה חדשה של סוכר בכל פעם שאתה מבצע המתכונים שלך כדי להבטיח כי הסוכר יש לא היו מזוהמים על ידי שאר החומרים מטבח משותף. אם המתכון שלך קורא חמאה, הקפד להשתמש unsalted שונים. מומלחים חמאה, מרגרינה עלולה להשפיע לרעה את זמן הבישול, מרקם, הטעם של המאמצים שלהם. 5 לעבור בקלות צבע מאכל. צבעים כמו ירוק וצהוב, הם הרבה יותר טעים בעת החלת בקלילות, לכן הקפד להוסיף פיגמנט למאכלים בהדרגה. באפשרותך להוסיף יותר לאט עד שתגיע את העוצמה הרצויה לך. 6. השתמש בטכניקות אחסון המתאים. לאחר קירור שלך ממתקים, לאחסן אותם במיכלים אטומות ונעולות ללא גלישה הראשונה. מעולם לא חנות קשה ממתק בגורם אותו כקינוחים אשר מאבדים לחות, כגון שוקולד. האם אתה מוכן להתחיל? נסה זה בסיסי המתכון הקשיח ממתק – ו- adiviertete! 2 של מתכון אוזניות ומצלמה קשה של BASICA כוסות סוכר 3 / 4 כוס מים סירופ 2 / 3 כוס תירס קל בתוספת, צבעי הטעם (רק מספר טיפות מתבצעים) למדוד 2 כוסות סוכר, 2 / 3 כוס סירופ תירס בהיר ו- 3 / 4 כוס מים בסיר, ערבוב. הוא מקבל על אש נמוכה ומערבבים עד boils התערובת. לכסות את לחממו במשך 5 דקות כך כל הקריסטלים סוכר יש שהוקמה על צידי למחבת השקיה. עכשיו להכניס מדחום של ממתק קרמל, לרתיחה מבלי המחומם. באמצעות מברשת מאפה או מזלג עטופה המוסלין, טבל במים, לרחוץ את הקריסטלים אשר ייתכן טופס. לאחר הממתק מגיע 280 מעלות, מוריד את האש כך קרמל שלא נעלם. אם רשומות של 300 מעלות אוזניות ומצלמה מדחום, להסיר את סיר בחום ואפשר לעמוד עד כל הבועות יש נרגעו. לאחר מכן, הוסף את טעם וצבע. יש רבים לבחור, אבל אחד המועדף הוא אניס עם האדום. כפית אחת של תמצית טעם להיות עבור מתכון זה, בעוד רק כמה טיפות של שמן כגון מנטה, ווינטרגרין או קינמון מספיק. יש להוסיף ציורים צביעת בהדרגה עד העוצמה הרצויה. חשוב לערבב אלה רכות אפשרי ביותר. טלטול מדי תגרום סירופ מחכה לתוך ממתק קשה המונית. קרמל מוכן כעת להיווצר. באפשרותך להיות שפך לתוך מחבת, 7-7 אינץ, ואת בתיבות המסומנות הוא מתחיל להתקשחות. או שזה יהיה שפך בסבבים קצבים או מקלות ללוחות דולסה של הטופס. קירקלנד Vanessa הוא עורך של אוסף מתכונים האהובה, "סוד Candymaking", על-ידי Pasley וירג'יניה. זה זמן רב אבד אוסף כולל התקופה 67 מתכונים כדי להפוך ממתק טעים ישן בבית… ללא מחלקה בישול יחידה. מידע נוסף על =