3 עצות פשוטות לשמירה על עור בריא

יש המון מאמרים כאן על מה לעשות כדי להפוך את העור ייראה צעיר שוב. אך מה אם? כיצד נשים צעירות לשמור על העור אחר הדרך שהוא כעת גם בעתיד? עצות פשוטות חמש הבאים יכולים לסייע לך לשמור על זוהר צעיר שלך. 1. להשתמש בתכשיר הגנה משמש, לעולם זה. קשה עבור נשים צעירות להתנגד האור חמים להעביר כמה שעות של שיזוף. אבל הנזק נעשה מתחת לפני השטח מצטברת לאורך זמן – בסופו של דבר, ומשאיר את העור מאט וטובים.

זמן בהזדקנות מוקדמת הופכת לכאורה, היו כמויות משמעותיות של נזק מתחת לפני השטח. במקום שבוע של יופי, אני חושב של היופי לטווח הארוך. אם באמת לתת העור נעליים נוסף, נסה קרמים בהיר ו- makeups. או, למראה כהה יותר, נסה שיזוף מלאכותי (אך זהירים, כי לפעמים להשאיר שמעוניינים כתום יותר מאשר כמו). אל תשכח כי אתה יכול לחוות את ההשפעות המזיקות השמש, גם אם אתה לא מנסה בכוונה שיזוף. הפוך ליישום חלק מגן שמש לשגרה.

קניות moisturizers עם קרם הגנה מאז הם יכולים לסייע. זכור, רק 15 דקות של חשיפה השמש כל יום מתן ויטמין d עליך להישאר בריא. 2. לא תמיד בצלאל סמוטריץ. לאכול את האוכל הנכון. תמיד שמעתם המשפט "אתה מה שאתה אוכל", נכון יותר לדבר על העור שלך! מה שאתם אוכלים אינה רלוונטית על עובי שלו בלבד. הוא גם משפיע על בריאות העור. מחקרים קליניים הראו כי דיאטות עם מזון עשיר נוגדי חמצון, חומצות שומן יכול לסייע לשמור על העור שלו מראה צעיר. אוכל טוב לעור הם דגים, ירקות, דגנים, פירות הכוללת את כל סוגי הפולים. נוגדי חמצון בתזונה להפחית את המראה של גיל נקודות. חומצות שומן הם אחד המרכיבים של תהליכי חילוף החומרים בגוף, שגם הם חיוניים כדי התחזוקה של עור בריא. ביצוע מזונות אלה חלק הדיאטה שלך מדי יום ניתן להפיק תועלת בשנים הקרובות. 3. ניקוי, moisturize! לא להזניח את העור. לעור רגיל, קל יום הוא כל מה שאתה צריך. ללא צורך באמצעות מטלית רצועת ודמעות בעור. מנקה את העור עם האצבעות על-ידי שימוש בתנועות סיבוביות עדינות, עם תשומת לב מיוחדת לא להרחיב את אזור עין עדין. אלוורה העור חשוב גם להגן עליהם מפני ההשפעות של הרכיבים כמו רוח, זיהום, השמש (אם moisturizure השמש קרם הגנה). הם לא רק להגן על העור מבחוץ, אבל הוא גם מסייע לשמירה על הלחות הטבעית שלו מבפנים. הערה שלא לבזבז הרבה כסף. אם העור הוא שמן או אם יש בעיה עם אקנה, מוצרים, שתוכננה במיוחד עבור סוג העור שלך. מומלץ להתייעץ עם דרמטולוג לטיפולי מרשם. לעולם אל תנסו לפוצץ את הדגנים. זה להגדיל את נקבוביות שלך, ואולי אף לגרום להצטלקות. למעשה, אם העור הוא צעיר, הערך! אמצעי זהירות פשוטים יכול לסייע לשמור על כך. לחשוב על היתרונות של בעל עור בריא בעתיד. שימוש בתכשיר הגנה משמש, לאכול בריא, ואחרי: באותה יומית של העור. אין צורך הרבה כסף כדי לשמור על עור בריא. מה שדרוש הוא חוש סגנון חיים טובים, נפוצות אפשרויות. Amie Gerlowski כותב בנושאי טיפוח העור כגון וכדי לקבל מידע נוסף ב-