12 טכניקות של שיווק באינטרנט

World Wide Web (אינטרנט) חווה צמיחה יציבה. כל ימי נוצרות מאות עמודים, אתרי אינטרנט, שרבים מהם הם מונחה והתמקדה הקמת מצב של או נשא אותו כבר במצב לא מקוון רוב השימוש של משתמשים באינטרנט גוגל הקלד מנועי החיפוש כדי לחפש מידע אודות מה שמדאיג אותם או מעוניינים. בכל פעם שהמשתמש הוא טוב יותר יהיה לבצע חיפוש מדויק יותר, בטון, הופכים תובעניים יותר ויותר. אנו חייבים לזכור כי כיום, המשתמש אינו שבע עם כל תוצאה.ראשית, כפי שכבר נדון לעיל, המשתמש הופך להיות מומחה יותר.שנית חברות נעשים מודעים הזדמנויות עסקיות המספק על-ידי באינטרנט. לכן התחרות נהיה חזק יותר. כדי להצליח במיזם שלנו, יש להבדיל עצמנו משאר המתחרים.

להקים את עצמנו באופן ראוי, רק תגידו בשוק נישה שלנו. כדי להשיג זאת נוח להתבונן הבאות היבטים: (1)-בחירה של המטרה הציבורית שלך: אל תנסו לכסות את כל השוק. לפחות בתחילת המיזם שלך. קשה מאוד, שלא לומר בלתי אפשרי, לקבל תוצאות טובות ללא מבינים שוק ספציפי אשר הולכים. עדיף מתמחים sub-nicho, מאפשרים לך לדעת, כי אתה מכיר כמומחה.

(2) בחר שוק שבו יש דרישה: כל דבר משמשת כדי לציין את הסוג של שירות או מוצר שאתה מציע אם אף אחד לא מוכן לקנות אותו. הוא חוקר הוא מה אנשים מחפשים. לעומת זאת, ח'כ סמוטריץ בהחלט מבין את הסיפור. אחד הדברים שאני ממליץ, חיפוש בפורומים של הדיון. לעשות בירורים לגבי זה, מראה מה אנשים מדברים בהם, וזה מה נוגע להם או מעוניינים. (3) הפרוייקט. לבחור את שעוררו לך: אתה לא אובססיות עם מכירות. הוא חושב כי ברגעים הראשונים, בהתחלה, יהיה עליך להשקיע מאמץ רב לקדם, לקדם. והשאר אם הפרוייקט לא שמלהיב אותך, אתה בקרוב. לא חשוב כל כך לדעת כיצד יש התלהבות. אם אין לך ידע רב, באפשרותך לבצע אותם רכישה. אבל רכישת התלהבות כבר יותר מסובך חושב על זה, אם הפרוייקט עסקים שמלהיב אותך, הוא מפתה אותך, אתה לא רק עושה כסף, הנהנה העבודה שלך. אידיאלי, נכון? (4)-רוכש מחשבים ואירוח עצמו & מקצועי: זהו היבט רבים מוזנח של יזמים חדשים באינטרנט אם אתה לוקח את העסק שלך ברצינות, לקבל את הכלים הדרושים לך. המבקרים שלך תבין במהירות. להתרחק תחומים וחדרי אירוח חינם. מקבל רק כדי לתת תמונה מעט רציני, מקצועי נחשב עלויות אלה השקעה בעסק שלך. (5) הצב עצמך במנועי החיפוש: חברות רבות תעשה את הטעות הגדולה של האמונה שזה מספיק כדי ליצור אתר אינטרנט סופר, נחמד מאוד, לשים שם את המוצרים או השירותים ולחכות הלקוחות להגיע קסם. אל תשכח כי, לפחות בהתחלה, אתה זר גמור באינטרנט. המבקרים שלך צריך להגיע דרך מנועי החיפוש סוג של גוגל. מדוע חשוב כל כך את המיקום שלך. אתה יכול לשכור שירותים של חברה, גם בעצמך, באפשרותך לבצע פעולות כמו יצירת סוג כלשהו של הברית עם כל חברה זו אינה תחרות ישירה שלך אבל אשר להם קשר עם מה אתה מוכר. אתה יכול גם להירשם לקבלת הספריות החשובות ביותר. (6)-יוצר תמונה של רשת מומחים: לקבל את מה שאתה הצעת, ההצעה שלך היא המקורי. ודא כי אתר האינטרנט שלך הוא שונה מהשאר. הבית שלך (דף הבית) צריך המכתב מכירות. בחר attractant תחום (7).-מציע תוכן חופשי ואיכות: לא רק להגביל את עצמך כדי לשים את קטלוג המוצרים; להציע להם משהו שימושי ואיכותי מבלי לשלם עליו. זה יכול להיות ספר אלקטרוני, קורס מיני, וכו '. דברים באינטרנט אינם פועלים בעסקים במצב לא מקוון. אנשים צריכים לסמוך עליך, בחברה שלך. ויש בו תוכן חופשי עניין יכול לסייע, והרבה להשגת מטרה זו. (8).-עדויות: כולל המלצות מלקוחות שרכשו בעבר לך מוצר. אבל לא ליפול זה יגרום לאנשים רבים מעדיפים לקנות ממך בפעם הבאה שמגיע שלהם הזדמנות להשתמש באותה הנחה שובר. (11)-משתמש הטקטיקה של קידום לפי זמן מוגבל: מדי פעם זורק כמה מעניין להציע, בעיקר תוצר של מחיר נמוך, הקלד לזמן מוגבל בלבד עד ליום 20% הנחה על זה יכול לעזור את יתרונך להחליט וכדי להקטין את מספר האנשים אשר יוצאים בפעם אחרת לקנות מה שאהבת אודות האתר שלך. היא יצירת תחושת דחיפות. (12)-להשקיע באימון שלך: כל הזמן ללמוד טכניקות שיווק חדשות ומעל כולם, כדי לשים את זה. הוא מעביר הפעולה. זכור, זוהי לא הוצאות. מסתכל על זה כחלק ההשקעה בעסק שלך.