תרופות טבעיות

שיטות טבעיות המוקדש טיפוח ויופי. רבים מהם נשתמרו עם חלוף הזמן, אפילו הפכו הקוסמטיקה שאנו משתמשים לעתים קרובות היום. כולנו יודעים כי יופי בריאות, קוסמטיקה היותו עמוד בסיסית בחלק החיצוני שלנו. מוצרי קוסמטיקה טבעיים על עקרונותיה צמחים, צמחי מרפא, שמנים, תמציות, פרי, הימנעות מהשימוש חומרים סינתטיים שעשויים לשנות הגוף שלנו גורם ידוע תגובות אלרגיות, פריחות או רגישות עור אחרים. במאמר זה נתאר כמה נוסחאות תוצרת בית שבהם השתמשת כדי שתוכל לבצע קוסמטי משלך. כמו כן, זכור כי הטיפול בתוך (שמירה על תזונה מאוזנת, למנוע חוסרים, תרגיל) לקדם כל פעולה של עור קוסמטיים. ניקוי הפנים חלב מורכב הסרת זיהומים, רעלים ולכלוך שנצבר פנינו במהלך היום. הוא משמש גם עבור הסרת איפור או להימנע שומנים צבר לתת מוצא פצעונים או נקודות שחורות.

רובנו, שטיפת כלים שלנו בפנים, מעבר לחימום המים יבש מאוחר יותר. ניקיון ניתן להשתמש בדיוק כמו הסבון, אף הם שומרים על המון לכלוך יותר. תכשיר ניקוי של יוגורט: הוא אחד של ניקוי הקלה ביותר. עם טפטפת, להוסיף 3 טיפות של שמן אתרי קמומיל (אתה אינך הבעלים של קמומיל, הוא שמן אתרי קמומיל לזכור אותה), שתיים או שלוש כפות דבש רוזמרין, ארבע כפות יוגורט (כלומר ללא סוכר). התערובת יורחב על הפנים בלי לגעת בעיניים שלך, ואחרי 10 דקות להסיר אותו עם מים חמים. זה מצוין לכל סוגי העור. שואב אבוקדו: קרם זה מומלץ עבור עורות יבש. הטיפול מתחיל להמיס בתבשיל קטן של בני הזוג או שלוש כפות חמאת יחד עם כף של דבורים.

לתערובת, להוסיף 4 כפות אבוקדו טורקי שמן ומחממים. לעומת זאת, לשים 4 כפות מים מזוקקים מיכל אחרים. כאשר שלב שומן (של שעווה, חמאה ושמן) פחות או יותר הומוגנית, חם מאוד, לכבות את השריפה ואנו נותנים לו לנוח מעט (חייב להיות cailente). עכשיו להוסיף את המחבת שמן על מים מזוקקים, אנו טלטול. בעוד אנו לנער, נוכל להוסיף 3 טיפות של שמן אתרי קמומיל. עצבנות צריך להיות אנרגטי, שכן כפי התערובת סה כ מתקררת, הוא יהפוך יותר שמנת. ניתן להשתמש בבלנדר לאחר בצירים הסופיים 3 טיפות של שמן. קרם לחות קרם חסה: הוא נוסחה פשוטה המורכבת של חיתוך עלים חסה לרתיחה למשך 10-15 דקות במים. כאשר יש מקורר, אנו חייבים להתאמץ הנוזל המתקבל (אתה יכול envarsarlo בצנצנות זכוכית אם תעשה יותר מדי). היא חלה על העור בעזרת ספוגית כותנה (כלפי מעלה ולא מסובבת כלפי חוץ). קרם דבש קרם הזנה: מורכב להכות על ביצה ולהוסיף 2 כפיות דבש 4 או 5 טיפות של שמן שקדים. הכל מעורבב, המוחל ישירות. קרם של שמן שקדים: מחממים כף אחת של דבורים במחבת עם 4 כפות שמן שקדים לאמבטיה. כאשר מעורבים נמס הכל, יוסיף הבאות מעורבים מרכיבים (כפית אבקת וניל, 3 טיפות של essential oil של גרניום, שתי כפות של שמן ורדים). לנער ולהשאיר להתקרר. היישום הוא פעולה פשוטה. מסיכות מסיכות יש מטרות שונות כגון ניקוי, התזונה או מיצוק העור, וכן לספק קצת רגיעה על העור. היישום הנכון שלהם כך שיוכל לשמש שוכבת דקות ספורות בעיניים עצומות. מסיכת חימר: רק שתי כפות של חימר, mezclararlas מרגמה עם ביצה, כף יוגורט, אחת של דבש, חצי בננה בשלה מספיק. התוצאה תהיה קרם אחיד ועבה. זה יכול להיות מיושם הן הצוואר והפנים, עליך להשאיר לפחות 15 דקות. כדי להסיר, פשוט עובר חם מים. מסיכת במיוחד עבור העור נשרף או עור עם כתמים: זהו אחד מסכת היסוד של ערכת הנושא העיקרי של העמוד שלנו, בגלל החשיבות המעניקות לנו התיקון של העור. שיטת ההכנה הוא כדלקמן: לבשל תפוחי אדמה עם העור ולאחר מכן לקלף. כעת, כתוש תפוחי אדמה כדי ליצור מעין מחית. כדי מחית, להוסיף שלך שתי spoonfuls של l לשפוך אבקה, ואחד של דבש. בחש ומקבל את המסיכה למרוח על עור יבש במשך חצי שעה. נעשה שימוש במים חמים כדי להסיר אותו, אבל הפעם אנו אין לשפשף את העור. המסכה חייב ליפול על ידי עצמו. גילוח עבור תוקפנות גברים אשר סובל העור לאחר גילוח הוא רציף, להגיע לבעיות חמורות של התוצרת משום יובש ותחושת מחנק לחלק גילוח השכבה השומנים המגינה על העור ותאים יוסרו. יתר על כן, חתכים שיכולים לגרום זיהומים, פצעונים ואדמומיות הם תכופים מאוד. קרם של רומרו: מכין כוס ולהוסיף רבע ליטר חומץ. מוסיף כף רוזמרין ומרווה אחר הספינה וחימום לעשות חליטת. מגניב לתת ומאגר מיכל במנוחה במשך שבעה ימים. לאחר שבוע, צריך לנקז את הקערה ולהוסיף כמה כפות (בדרך כלל בין 4-8, תלוי מה איבדת נוזל לאחר אינפוזיה) של אגוזי לוז לחלץ. בצע שלנו יופי טיפים והשימושים של Mosqueta רוזה ב משלנו.