תספורת חדשה לבית הספר

דמיינו שהפתיחה יעשה תוך הליכה לתוך מחלקה עם שיער חדש לגזור ביטחון קצר, הרעפת וסגנון. יהיה באפשרותך לזהות את החברים שלך? מורים לעשות של הפתעה? סגנונות שיער קצר מצוינים עבור בית הספר מכיוון שהם כל כך קל לטפל ולהפוך באמת משפט. שיער קצר אומר את: "אני די ביטחון להסרת שיער כל השתמשתי להתחבא מאחורי". "כעת ניתן לראות האמיתי שלי אני!" אך גזירה לא יהיה קל אם יש באורך בינוני, שיער ארוך קצת. אחרי הכל, כמה מן השיער הזה היה לך במשך שנים. כך לעזור לך לקבל את ההחלטה "מעבר קצר או ללכת הביתה", להלן חלק יתרונות וחסרונות של מעבר אחד מסגנונות שיער קצר חדש: יתרונות: חיסכון של זמן, במיוחד בשעות הבוקר, כאשר אתה ממהר. ייתכן שיהיה קל לשטוף מדי יום.

זה דורש הרבה פחות טיפול מיזוג של שיער ארוך. ספורט והמראה טריים. אם אתה לא אוהב את סגנון שיער קצר, רק לחכות כמה חודשים כדי לגדל אותו קצת, לנסות קיצור מקשים אחר. העגילים שלך על-ידי הצגת האחרון! חסרונות: אם מעולם לא היה לך שיער קצר, באפשרותך לקחת קצת זמן להתרגל לתחושה "חשופים". סגנונות שיער קצר יש לחתוך לעתים קרובות יותר, כל 4 ל- 6 שבועות, לשמור אותם. ייתכן שיהיה עליך להשתמש יותר מאשר סגנון כאשר התספורת שלך. יש אנשים לנסות לשכנע אותו כי בנים לא אוהב שיער קצר על נשים, אך לא לקנות אותו! הוא הסגנון שלו, נוחות, את המראה החדש של ביטחון.

כיצד אדע אם סגנונות שיער קצר מושלמים עבורי? אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להחליט אילו סגנונות שיער קצר להתאים את סוג הפנים והשיער שלך היא להתייעץ עם סטייליסט מהימן. לקחת כמה תמונות של מגזינים של סגנונות שאתה אוהב כך ניתן לדון להתאמתם עם אמונם של הול. a‰l או היא יש לקחת בחשבון גורמים צורת פניך ועובי השיער שלך לפני המלצה על גזור. חדשנות הגדולות כבר לאחרונה שיער כלים מקוונים המאפשרים לך לבדוק סגנונות virtual שונים לפני ביצוע החתך במקום הראשון. אתרי אינטרנט אלה מאפשרים לך לטעון את התמונה שלך ואת צירוף לינארי של מספר תמונות בסגנון שלך של headshot התסרוקת, עם תוצאות מצוינות. הוא כלי נהדר שהוא מהנה וקלה לשימוש. (רמז: להזמין חברים בחירה המפלגה ואת התסרוקת!) אז לפני ביצוע הקפיצה אחד הסגנונות החדש של שיער קצר, לעשות קצת מחקר, מצא כי יותר נוח. כלי עיצוב וירטואלי חדש הן דרך מרגשת לעדכן את המראה שלך ללא מתח וחוסר ודאות. ננסי Faizabadi הוא סטייליסט מקצועי, מייסד ShortHairStyle.com. בקר למצוא מאות רעיונות ועצות אודות סגנונות שיער קצר ולקרוא חוות-דעת של מוצרים, כגון כלים חדשים של מרתה סטיוארט התסרוקת וירטואלי.