תכשיטים, ביגוד וציוד ÿque כסף נוסף יכול לבקש אישה?

לאחרונה שמעתי את ההערה על ידי הטלוויזיה של אישה, אשר זכו בפרס של להיות ¨modelo על ידי ביום, המציאות הצג conmmovedor מאוד, מסחרי, לדעתי, מאוד שטחית. המשתתפים נבחרו להיות דוגמניות ליום אחד. לאחר שסבלה און דרסטית, ההתמרה להשמיד לחלוטין את אישיותו, נקבות יכול ללבוש נעליים, שמלות ותכשיטים יקרים יותר. לאחר שעות עם הסטייליסטית, בסגנון קלאסי גיי, יועץ תמונה, של תופרת מקצועית, צלם, שעושה פלאים עם פוטושופ, אתה כבר מבין כי האלים בטלוויזיה כל כך יפה. ואכן, לפני הרבה זמן ראיתי הרבה שערוריית כאשר מספר כוכבי קולנוע, הודה כי הם נקטו הקסם של המצלמה הדיגיטלית, כמובן לפני ניתוח פלסטי כבר חובה, כדי להראות את מושלמת, היופי מן הסתם לא ממשיים כמו קנון זה לא קיים. ואת זה, אנחנו חייבים להודות כי זה יותר של הקשר וציינו תרבות של תקן אסתטיקה אוניברסלי.לדוגמה: היוונים היו כמו נשית אידיאל היופי, אישה עם ירכיים רחבות, ואני ¨rellenita¨ מאוד מה llamariamos היום, תראה את הפסל של ונוס ממילו.

בהביניים באירופה זה היה אישה גם לבן, כל-כך, כך נדמה, בשבילנו היום, רוח רפאים. ליפנים יש ¨geishas¨ שלהם, שהם הכי יפה להסתכל לבן. הלאה, היופי משתנה בהתאם למקום וכמובן תרבות. זה מזכיר לי של שבט אפריקני, שבה הגברים הם לבצע את תחרות היופי, על אשתו. במהלך התחרות הם לרקוד ולהזיז העיניים משמאל לימין, צבוע בצבעים בהירים, מחייך כל הזמן, להתמודד עם מראה שיניים לבן מאוד.

בין רוב הכי טוב לבן, כי זה סימן של בריאות טובה, וכמובן היופי.אני חושב quee הזה equivelent ליופי תחרויות המערבי הנשי. אבל חוזר על השאלה הראשונית, יהיה כי מלבד יפה, ללבוש זוג נעליים יקרות, יש נשים ÿLas תכשיטים יקרים לא אפשר לשאול יותר? החיים המעשיים מספרת לנו אחרת, ¨bonitas¨, נשים חכמות, יזמים, בכולם יש קונספט המסכן של עצמם. חייה להיות אומלל. תמיד תפס את תשומת ליבי המקרה הסמלי של מרילין מונרו, היה לי כל זה, אבל הוא העדיף לקחת את חייו Ÿsera כי אנו בטעות לקשר יופי עם גורמים חיצוניים זמניים?, Ÿsera שהגיע הזמן להסתכל פנימה nostras אותו ולגלות את היופי שלנו? לפני כמה חודשים, הביט של זמרת R & B שחור, לא אחוז דיבוק כל ביוגרפיה אטרקטיבי מבחינה פיזית, וזה בנוסף שמנמנות, אולם זה הוא נערץ על ידי הוליווד. אבל מעל לכל הדברים מוקרן יפה מאוד מיוחד במינו, לטיפה Quenn, היא דיברה על ביטחון שיש לנו בעצמנו נשים. דוגמה שלהם נתן השראה רבים להעריך, וכדי להדגיש את המלכה ולהכניס פנימה, עוזב לחקות דמויות של יופי לא מציאותי שמוכר לנו החברה מדיה. וזה כי בסופו של דבר עלינו להכיר כי מה הופך אישה יפה זה הרוח שלו, וגם לא שלו למבנה.