תימשך העלאת המחיר של פלטינה? מדדים

הערך של פלטינה שלכל בתקופה האחרונה. דרך טובה לנצל השוק של חומרי גלם פועל עם מדדים. למד כיצד לנצל את הטופס של השקעה. פלטינה היא לא רק מתכת נדירה, קשה וגמיש, אלא גם באחת המתכות החשובים ביותר עבור התעשייה המודרנית. דרום אפריקה מדרג ראשון בתפקיד המפיק הגדול ביותר של פלטינה, ואחריה רוסיה. המילואים הקיימת הגדול של מתכת זו בא מורכב Bushveld בדרום אפריקה.

כמו עם כל חומרי גלם, ישנם מספר גורמים המשפיעים על המחיר של פלטינה. הביקוש למוצרי מפתח על-ידי הצרכנים נמוכה כאשר התנאים הכלכליים לא אוהדת. לפיכך, חומרי גלם כגון זהב, המשמש לייצור מכוניות, מחשבים, מזרזים, יש אחד דרישה נמוכה יותר. בזמנים בהם המשק נמצא יציב, המחיר של פלטינה נוטה לעלות, לפעמים אפילו לכופף את מחיר הזהב. אפריל 1, 2010, פלטינה היה בסביבות 1,600 דולר לכל גרם, אשר מרמז גידול של 7% מאז סוף פברואר. על פי אנליסטים, גידול זה הוא הביקוש למוצרים המיוצרים בשווקים של ארצות הברית, אירופה ואסיה, ראיות כי העולם הוא מנסה מגיחים המיתון.

עם אנליסטים רבים לניבוי תוצאות מבטיחות עבור חלק היצרניות הגדולות של מכוניות, כגון ג ' נרל מוטורס, פורד, טויוטה, יכולים לדרוש עבור פלטינה על-פי מועד. עדיין, בגלל מפלי חוזרות בביצוע של הכלכלה, אותו ניתן לשלול ירידה במחיר של פלטינה. האם העתיד זה מתכת יקרה? אחת הדרכים לפעול בשוק הגלובלי של חומרי גלם היא דרך המסחר של מדדים. כמו כל השקעה, גדול יותר את הידע אודות המוצר שברצונך לפעול, יותר הם ההזדמנויות להצלחה. כפי שראינו, מחיר חומרי הגלם כפוף תנודות השוק, ולכן חשוב כי הספקים שלנו של מדדים להציע עצירות מובטחת כדי להגביל את הסיכון שלנו. אחד הספקים לפעול IG Markets הוא בספרד. החברה מציעה מגוון רחב של פריטי גרפיקה, חדשות וניתוח מקצועי שיסייע לך להגדיל את הידע שלך אודות מסחר בחוזים עתידיים. מדדים הם מוצר ממונפות וכרוכים רמה גבוהה של סיכון. מדדים עשוי לא להיות מתאים לכל אחד, בטוח להבין באופן מלא את הסיכונים הכרוכים ולבצע ניטור מתמיד של ההשקעה שלך.