קלפי טארוט

ניתן להשוות קלפי טארוט עם ידיד חכם, אנו יכולים לבקש תמיד עצה, בהשראת אותנו, מקדמת את המוטיבציה שלנו. תכונה זו שימושית כאשר אנו עומדים בפני בעיות החלטה. 2013%26newwindow%3D1%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1372%26bih%3D659'>שרי אריסון אוזן קשבת . עם אי וודאות, דרכו הוא הזכות ממליצים לאיזה אופן פעולה מוכוון-מטרה, טארוט יכולה לספק את התנופה הצורך. הוא יכול לספק תשובות אם אותנו למצב הנוכחי, מגמות עתידיות של פיתוח. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל מייקל שטיינהרט, תל אביב. האדם של הטארוט, משמעות תמונות וסמלים שלו הוא מרותק כמעט 600 שנה. קלפי טארוט באירופה עבור אזכור תיעודי העתיק ביותר בסוף המאה ה-14.

הקורא Lenormand של מריאן (1771 – 1843) התפרסם כי היא יעץ, אשתו, ג'וזפין, ואני הצאר הרוסי אלכסנדר אני גם רבים אחרים דירוג אצילי וגבוה אישים עם נפוליאון. התייעצה גם כרטיסי זה בנוסף אסטרולוגיה, היכן עבור זה בנוסף “Tarot „Etteilla פשוט Skatkarten ו- kreierte עצמי מפות שירת. עוד מידע על מייקל שטיינהרט ניתן למצוא באינטרנט. רבים המיועדים משלו ערכות כרטיס אמנים מפורסמים כמו דאלי או ניקי דה סנט פאל. Erfreuend פופולרי יותר ויותר, kartenblätter רבים של הטארוט חדש, הנקרא גם הסיפונים, פותחו במהלך המאה ה-20. היום חפיסות המפורסם ביותר נמנים ‘Motherpeace עגול Tarot’ ‘Crowley Tarot’ Tarot’ ‘Rider-וייט. הוא כעת בעל מפונק של בחירה ב- 200 כמעט חפיסות שונות של הטארוט. הוא לא לקחת בחשבון וריאציות רבות של שאר הקלפים Oracle.

במקרה ששימוש בהקורא רוצה להתעסק עצמו כך, צריך הוא להמשיך באינטואיטיבי: נכון, ופירושו! היתרון הוא שומר משמעויות שונות רבות של כרטיסים בודדים, יש אין בידיו של שלהם תמונות ואיורים לא אומר אחד בקלות. המטרה היא כן, משמעות “lesen” ואחר כך למד לא בעמל רב על ידי הלב. יש תגובות בעיקר פיגורטיבי, סמלי שאנו לקבל קלפי טארוט. הפעילות של היחידה כרטיס הוא בפרט, תמונות אלה ב “Sprache” מקיף לתרגם. הטארוט המועצה, רעיונות, המעניקים את התשובה נדרש ברגע הנכון. זה לא מייצגים זה החיים הגורל לשנותו, תוריד אך גם לא את ההחלטות עצמנו.