פתרונות כלכליים

פתרונות כלכליים – כל: משנה פעמים, היכולת לשנות או להתאים הוא מכריע בעסקים היום. אסטרטגיות עסקיות שונות הם אלה שנותנים לנו שונים. כל העסק שאנו בוחרים, מייצגים בהכרח יעברו אסטרטגיה, תכנית, על מנת להרוויח. היום אציג אסטרטגיה עסקית שבה רבים מכם יש כנראה ידע: העסק באינטרנט. לכאורה יש כאן הרבה פרסום כאן גם,-.we עבודה אבל…? מה אנחנו יודעים על נושא זה? הם מייצגים פתרון כלכלי בשבילנו? והם מדברים על כך לכולם, כלומר ביד של כל אדם בעולם. עסקים על-ידי האינטרנט, עובדה או המצאה? רבים מאיתנו מבלה זמן רב במחשב, עובד או מחפשים מידע, אבל כמעט אף פעם לא לחשוב הפוטנציאל העסקי המייצג היום באינטרנט על-ידי היום. לנו פשוט לא יכול לחשוב על איך אתה יכול ללמוד ליצור הכנסות באמצעות הכלי (האינטרנט) זה כך רב וזה עושה לנו להגיע לכל מקום בעולם, כי יש לנו כל יום לפנינו! כפי שאתה קורא מאמר זה עכשיו.

עם זאת, ישנן הונאות סייבר, שזה ידוע גם כי חיבור לאינטרנט, אנחנו לא יודעים מי הוא, אין לדעת הכוונות. אז, ברוב המכריע של המקרים יש לנו אי האמון או פחד, וגם פשוט להתעלם הצעה או עסקים המוצג לנו דרך האינטרנט. כאשר אנחנו יודעים מקור אספקה, כלומר, אנו יודעים כי הוא מכובד חברה שיש לה נוכחות, שיווק, עם יוקרה, סביר להניח כי אנו מקבלים את ההצעה שלו כי אנחנו נכנסים לתוך מערכת יחסים עסקית. גם מומלץ כי בכל המקרה, תמיד לברר תחילה. כי הוא בריא מאוד, אנחנו נותנים את האפשרות להחליט מה לעשות. עכשיו, מה צריך אותנו באינטרנט? "תחילה, כלום, הוא מקור אינסופי של מידע, אנו יכולים להתייעץ, המרת, מחקר, וכו ', השני הוא מקור של לקוחות פוטנציאליים עבור שיווק באינטרנט. אחרון זה, ניתן לומר כי יש לנו כמה ערכות שיווק: החברות בו לקדם מוצרים ושירותים באינטרנט, מי רוצה נוכחות, תמונה, כך הם ניתן לפנות במקטע צהוב.

לאחר מכן אנו יש חברות אשר נמכרים מוצרים "על הקו" ולבצע המכירות שלהם בפורטל אינטרנט, עם מחירים הוקמה מדיניות כך הלקוח יכול לבחור לשלם עם כרטיס אשראי, בנק פיקדון, PayPal, ו ניתן לבחור את ההובלה או משלוח הנוח לך ביותר. ערכה זו, מפעלים כאלה דורשים תשתית טכנולוגית נטען גם עם זרם מוגדר היטב של פעולות, כל הטכני הדרוש ואת משאבי אנוש נכשל "לא למכירה", ויש המינימום של תלונות: זה יהיה המפתח עבור אנשים או ללקוחות שלהם יש אמון מגיעים לאתר האינטרנט שלך ולקנותאחרת הם לא מת תוך זמן קצר מאוד. אחר דומה על ערכת השיווק הקודם, המוצרים הנמכרים בשם "אלקטרוני" וחברות מעדיף להיות הוא מידע בצורה של "E-Book", אשר אינם דורשים המלאי, לוגיסטיקה כמעט מבטיח המסירה של "מוצר" בכל מקום בעולם "לחיצה". אינטרנט שיווק ערכה אחרת הוא עסק כביכול על-ידי השתייכות, שבו "הלקוח" משלם מנוי ומזין את המערכת של שיווק, מכירת מוצרים אלקטרוניים שלהם, או בצדדים שלישיים. ערכה זו לא צריך תשתית כוח האדם, או חנויות וירטואליות. זה עובד בקלות רבה כי להשתמש בפלטפורמת מכירות כבר מפותחת, רק לשלם המנוי החודשי או סמסטר לפי מערכת מאשר בבחירת. אחוז המכירות יהיה עבורו. הם גם ערכות שיווק מדורגת, אשר עובד בעת יצירת שותפים תעבורה גבוהה ברשת שלך. יש תמיד אתגר תחת כל ערכה, זה הכרחי כי אתה יועצים, לך ללמוד, אתה capacites. בכל מקרה, הרעיון הוא ליצור הכנסה באינטרנט. אך יש לזכור: תמיד לתכנן היטב מה אתה הולך לעשות, מה להשקיע, חושב לטווח ארוך, אל תצפו מיליון דולר ביום אחד. אסטרטגיה רע יכול לגרום לך לאבד הרבה כסף ובסוף בסוף רק עד מתוסכל וגרוע עדיין: פוסט שלך תסכול, כעס על אנשים רבים אחרים, desanimarás אותם כדי להתחיל את העסק שלהם באינטרנט; חוויות רע תמיד להתפשט מהר יותר טוב. . מיתוס: העסק באינטרנט אינו אמין. המציאות: יש לחקור. ישנן הונאות, אך ישנן גם חברות אמינים מאוד, יוצרות אלפי דולרים עבור חברים שלהם. מיתוס: כסף קל, לא צריך לעבוד קשה. המציאות: הוא עסק, ויש הרבה עבודה. בסופו של דבר אתה סופג שעות רבות ביום. מיתוס: הוא מתחיל להרוויח כסף מהר. המציאות: ההפעלה הראשונה 6 חודשים או שנה. לאחר שלוש שנים, יהיה כבר הכנסות משמעותיות. מיתוס: העסק באינטרנט, פתרון החופש הפיננסי שלך. המציאות: יש לקיים מספר בתי עסק באינטרנט, זה מוכר על ידי כל מנהל האתר, בעוד יש עסקים יותר, סביר יותר כי הכנסה עמיד בזמן. לעולם אל תשאיר עבודה. מיתוס: אחרי יהיה מיליארדר. המציאות: תלוי מסירות מאמץ. 90% יוזם עסק שלאינטרנט נכשל מאחר שלא לבלות אתה, יש שום אמונה, אינו פועל. מציאות אחרת היא כי השוק באמריקה הלטינית חדש יחסית לא להשוות השוק באירופה או בצפון אמריקה. רמת הכנסה לנפש הוא נמוך באמריקה הלטינית מאשר באירופה, אנשים עם יותר כלכלי solvency וכרטיסי אשראי נמצאים בצפון אמריקה ובאירופה, זה עושה "לקוחות" באמריקה הלטינית פחות, אפוא, הסיכויים להיות מיליונר נמוכים מאשר אמריקאים או האירופאים (אם אתה באמריקה הלטינית). זוהי מציאות. טוב, עד כאן היום, אני מקווה שנהניתם מאמר זה. ברכה! קרלוס מרטין