סוגי הלוואות אישיות

הלוואות אישיות ניתן לסווג לשתי קבוצות בהתאם שלהם הזמן שנדרש כדי לקבל את הכסף ואת ערבויות הנדרש על-ידי הישות כדי להבטיח את השחזור של ההלוואה. אנו מבחינים גם סוגים שונים של הלוואות לוקח בחשבון שיעור הריבית החלה אותם יכול להיות קבוע, משתנה ומעורבות. צריכת אשראי או הלוואה הון אישי במימון: 3,000 יורו פירעון המונח: 1 שנה T.A.E *: בין 7 06% ל- 10 תשלום חודשי של 04%: בין 260 יורו 264 הריבית הכוללת זכאים: בין 116 יורו יורו 172 הממומן הבירה: 12,000 יורו פירעון המונח: 5 שנים T.A.E: בין 7 06% ל- 10 תשלום חודשי של 04%: בין יורו 238 אירו 252 לשלמו סה כ ריבית: בין יורו 2,277, 3,312 * אפר: שיעור שווה ערך שנתי. כולל את כל ההוצאות יהיו זכאים להחזר ההלוואה (שיעור הריבית הנומינלית, וועדות המחקר, פתיחות, החיים מאובטחת, וכו '.). זכרו: כמה בנקים מציעים רק סוג אחד של אשראי, ללא קשר לשימוש אשר יינתן הכמות המבוקשת, ולא קרדיטים עבור לימודים, רכישת רכב או רפורמות.

הריבית חלה בכל מקרה תהיה תלויה, לכן, האדם מבקש ההלוואה, בנקאות היסטוריה. אשראי או הלוואה רכב הון במימון: 12,000 יורו פירעון המונח: 5 שנים T.A.E: בין 84% 06 8 ו- 9 תשלום חודשי: בין יורו 244 ועניין יורו 254 סה כ לשלמו: בין יורו 2,620 3.241 יורו כדי לקחת בחשבון: להוריי, כמו גם כמו בנק או בנק חיסכון, בסוכנות בו תרכוש את הרכב. לפעמים הם מקושרים עם חברות פיננסיות להציע ללקוחותיו הלוואות עם ריבית של יתרון יותר מאשר בבנקים מסוימים. אחד היתרונות של לשלם את המכונית על ידי סוחר הפיננסי הוא כי אם מאוחר יותר אתה רוצה לבקש הלוואה אישית חדשה בגדה, יהיה קל יותר להעניק לו, לא חייבו אותנו לפתוח את רשומת אשראי אחר. טיפ: תמיד טורחים להשוות ולנהל משא ומתן הן עם סוחר כלכלי כפי עם הבנק, אל תסתפק אי פעם עם המציע הראשון אותו. אשראי מחקרים במימון הון: 3,000 יורו פירעון המונח: 1 שנה T.A.E: בין 5 11% ו- 6 תשלום חודשי של 69%: בין 257, 260 יורו סה כ ריבית זכאים: בין 84 ו- 110 יורו כדי לקחת בחשבון: קרדיטים ללימודים (מכוון אנשים צעירים, כדי לממן את התשלום של שכר לימוד של תואר ראשון, המאסטרים, תואר דוקטור מתוך קורסי שפה) עשויה להיות תקופה של עד שנתיים. כלומר אם תתבקש אשראי עם חוסר שנתיים, לא יתחיל לשלם את הסכום המבוקש (נקרא המנהלת) עד לאחר מועד זה, למרות האינטרסים יש תקופת כהוצאה לא מוחזרות מהרגע בו נחתם החוזה. לפעמים המרכז ללימודי אחראי משא ומתן התנאים הכדאית ביותר לסטודנטים שלו, אשר יכול להיות יותר מעניין כי לקבל תלמיד יחיד אם אתה הולך על משלהם עם מוסדות פיננסיים שונים.

עם זאת, התלמיד אינו מתחייב לקבל את כספי כי המרכז ללימודי להציע לך. אפשרויות אשראי אחרות כדי להפוך לשלם מעט כסף לטווח קצר מוסדות רווחית, כספיים יחולו שיעורי ריבית גבוהה למדי זיכויים אישיים שלהם. לכן לשקול בזהירות את הנוחות של יישום עבור הלוואה אישית, כי יש פחות אפשרויות שנלווים לה עלויות מימון נוספת, אשר נמנע גם הניירת הטמונה בקשת האשראי. כרטיסי מאפשרים לך לבצע רכישות, דחה את התשלום (אם בחרה את שיטת תשלום עתידי), או במזומן. במקרה זה, הריבית החודשי הינו ממוקם בין 2%-4%, תלוי אם המזומנים מתקבל את הרשת עצמה או אחרת. עם זאת, עליך להיות זהיר, מאז האינטרסים משוכפלים ללא תשלום, כדי לעכב את התשלום ניתן להגיע יעלה על שיעור שנתי של 26%. ולזכור אותו הוא לא שווה את כרטיסי אשראי מעניינים יותר לדחיית התשלומים מאשר עבור drawdowns במזומן. כלבו, סופרמרקטים, נסיעה סוכנויות ומוסדות אחרים הם לעתים קרובות להציע ללקוחותיה את האפשרות של דחיית התשלום של הרכישות שלך, במקרים רבים ללא אינטרסים, כדי להתחיל לשלם במועד מאוחר יותר. הם גם מאפשרים לשלם רכישות בתשלומים, בדרך כלל ללא ריבית אם התשלום בדמי שלושה או פחות. אך כאשר מתבצעת חריגה של תשלומים חודשיים שלושה, כמה מפעלים TAE חריגה, במקרים מסוימים עם יותר מאשר בנקים ובנקים חיסכון. במונחים של איך לעשות את עיכוב תשלום או מימון, ניתן להזמין עצמו כל כרטיסי רכישת נכס – יותר ויותר נפוצה – או באמצעות כל כרטיס אשראי של בנק מחובר כי הממסד כאמצעי תשלום. בקר לקבלת מידע נוסף.