סה כ איכות וניהול פרויקטים

אני מעדיף טיפת חוכמה יותר טון של עושר. חברות בהווה כדי להיות תחרותי, יש השתתפות פעילה המבטיח, הצלחה, כיבוש, קביעות בשווקים אשר הציעה להגיע צורך מזוהה לחלוטין עם איכות סה. זה דורש כי זו להתבצע להתבטא בפעולה שלה, להשתמש ומייצר את כל היתרונות הנובעים את תחולתן. בתוכנית התואר השני של ההתמחות של ניהול איכות ויעילות תחת אחריותי באזור של פניהם ללימודים מתקדמים של אוניברסיטת Carabobo, מזוהה לחלוטין עם הצורך לספק את המשתתפים בו ידע וכלים להוביל לפתח וליישם פרוייקטים של ניהול להפוך לארגונים כי עבודה, שבו צריך להיות מזוהה עם הרלוונטיותהיקף, הטבות הנובעות יודע כיצד להשתמש כראוי את איכות סה. הלחצים משאבי אנוש של החברה כדי להזדהות עם מה ביקוש בהווה על התרבות של איכות, חשיבותה, צריך להבטיח כי החברה יתרונות, הקהל טוב favouring כל. דן דרך הנושאים המרכיבים המומחיות כל אלה הידע הדרוש, כדי להכניס אותם בפועל לפי מאפייני השלב לאומיים ובינלאומיים, לתת שלב תוכניות, אסטרטגיות, פרוייקטים לאפשר איכות כולל מציאות וכדי להבטיח מוצרים תחרותי משמעותי בשיתוף פעולה עם שווקים פונקציה בפרו לכבוש שווקים מטרות להגדיר. על החשיבות של להיות מזוהה לחלוטין עם טווח והיתרונות של איכות כולל, היישום שלה, אומר מזכיר לנו את מאוריציו Lefcovich, בסוף שנות השמונים חברת הפך מזוהה עם החשיבות של המייצג הישימות של איכות סה של חברות. חברות שהיו מוגבלים כדי להפוך פקד הסתברות מאוחרת שלו באיכות ייחודית הציג פשט רגל אחד אחרי השני.

העסקים של היום אם הם רוצים לשרוד, עליך לעבוד עבור הלקוחות שלהם ולא עבור עצמה. Lefcovich, כי יש סיבות, אשר כל אחת לבדה מצדיקה, מספקת לנו אימוץ של איכות סה כפרוייקט ניהול. טיעון הראשון: הוא הגעתו של הכלכלה הגלובלי. הופעתה של מתחרים חדשים במשחק הכלכלי הכללי פג תוקף לא תחרותי לעסקים, מחייב את כל מי שרוצה לשרוד לתמוך החל עכשיו ואילך הפעילות שלהם ב, זהיר מוקפד קבוע ניטור של השוק תמיד טוב יותר כוונון האיכות של התשובה שבעקבותיו. הסיבה השניה אשר מבוססת על טבע בלתי נמנע של איכות סה כ היא ההשקעה פתאומית במדינות המתועשות של יחסי הכוחות בין יריעה, מאז שנות השבעים, מפיצוץ של יפן ושל המדינות המתועשות לאחרונה פחות הביקוש הגדל. יש לי כאן כי צרכנים ולקוחות לפני הצעות מרובים הופכים תובעניים יותר ולחפש תמיד איכות טובה במחירים נמוכים תמיד. הסיבה השלישית היא כי שינינו.

במערב יש כבר צופה פחותה מחויבות של עובדי החברה. יש צורך שינוי בגישתה אם אנחנו רוצים לשמר עבודות נגד תרבויות עם עבודה הרבה יותר ביצע, ממושמע. הסיבה הרביעית ניתנת על ידי חוסר היכולת של tayloriana החברה להפחית עלויות של לא-calidad. השבר הגדול בפונקציות ואגואיסט, יצירת החברה פנטום, יותר מודאג לעשות ולא לעשות בצורה הטובה ביותר לשלוט, הנכון כי למנוע, זה החברה, עמוס ונגיש חסר תועלת ועלויות משאבים בשטחים ייצור שום דבר, הוא מאבד את הקרקע בתחרות כלכלית ובמהירות נידון למוות בטווח הקצר. סה כ איכות היא הטבלה הגאולה היחידה שלו. טיעון החמישי: גם רומז על הארגון tayloriana ופסולת של המודיעין כי כבר יוכל להרשות לעצמו לסבול בחברה, בעוד הקשר בין היצע וביקוש היתה הפוכה יום של היום. מעתה והלאה, לא יכול להיות יותר קיפאון כדי אלה האינטליגנציות לשים בצד בכל הרמות, במיוחד, הרמות של ביצוע, העובדים, עובדים. הקרב על איכות קשה מדי כך תצטרך כל מודיעין זה מן לחימה. הסיבה השישית היא כי מאז קיים תהליך איכות כולל הכלכלות מסוימים אימצו, כל אלה לא עשו כך נפתחו במהירות מלאה תהום התחרותיות שלהם. מה נכון עבור כלכלות שמה הוא שעובר גם הוא החברה. כי זה שיש צורך לקחת בחשבון כי העלות של calidad לא בהכלכלות המערביות מסודר לפי 20% מחזור המכירות שלה, בעוד בכלכלה היפנית ב- 12%. לא תמיד ח'כ סמוטריץ. לא במהירות לצמצם את הפער הזה, הצמיחה הכלכלית של מדינות כמו סין, תאילנד, מלזיה, אחרים תבוסות נמנע preanuncian של מדינות דרום־מזרח אסיה. בהחלט החברה יש מלא לזהות את החשיבות שנותנים הביקוש קיים צורך לא רק תרבות של איכות ויעילות, אבל דרך ניהול פרויקטים שיבטיחו כי תהליכי הייצור לתת דרך מוצרים איכותיים, אשר יהיה קיבל, תבע, שנרכשו על ידי הצרכנים, אשר הינם מוצעים. חברות ונצואלה העניין שלנו, בעיקר תעשיות קטנות/בינוניות עליך לזהות פעם אחת ולתמיד עם איכות סה כ לממשו, ובכך להבטיח השתתפות בשווקים אשר מעדיף אותו, במיוחד לפני התחרותיות אשר מגובה על-ידי ניהול האיכות שלה. * הערות של כיסאות של ניהול תהליכים. כיתה וירטואלית. תארים מתקדמים, תכנית ניהול איכות ויעילות מיוחדים.