מכור האהבה?

בימים האחרונים הוא אחד המאפיינים של אהבה את מצבו של התמכרות. נראה כי כמות גדולה של אנשים הוא עטופות ביחסים מלא של כאב, של סבל, של התעלמות, ועל מנת באותו הזמן, לא מוגמר יציאה מהם, כי הוא מרגיש מודבק, קשורות, תלויה האהבה הלא נכון, ללס הזה גורם גם נזק לא תרגיש חופשי הכל מכור, ניתוק הוא האהבה שלה לא בסדר, למרות les לגרום נזק, למרות אותם לקחת הסרטן רגשית , מעדיף השהייה ב מודבק אל הזה קבועות להתחיל תהליך של ריפוי, ההתאוששות הרגשית אבל איך לזהות עצמו אני מוצא חיים בסוג של התמכרות לאהבה? ראשית, יש פחד לחיות ללא הזוג. לא משנה עצמו את הזוג הזה. כי אני צריך, מאת אשר אני קשור אותי צורכת לי מתעלל, מצאתי עצמי או מעליב אותי. ברקע לא אני יכול לחיות בלי זה או בלעדיו. . זה שוב יותר לפרוצדורות של קשר הגומלין זה חיים כמה ליהנות ולבנות מיזם של החיים.

החוויה של בדידות כשהבאתם ומעדיפים להמשיך בהתאם הזוג, שלוקחים את הסיכון כדי להתקדם בחיים שלהם ולזכות האוטונומיה האישית שלהם. כמו בכל התמכרות, זה תלוי התואר ואת רמת התלות שיש לך של בני הזוג. בדרך כלל אותם מכורים צורך אהבה עוזרת, אבל יותר מכל, הם אותו דבר, אשר צריך לקבל לפני שמישהו מצבו של התמכרות. כאשר אתה נתקל ואהבה ממכר קשה לצאת ולהסתכן שינוי. . אנחנו כל כך רגילים לראות רק תחת עדשת הרגשית מחלת האמונה כי אנחנו לא מסוגלים להתגבר על קשר כזה.

הכללי הוא של אנשים אשר צריכים זוג שלך אליהם ישיר זה החיים, בנוסף הוא לבצע תשלום מהם, על הרווחה שלה ועל האהבה שלו. זה מציאות פסיכולוגית הוא זה נראה להיות אהבת צאצא מסוג זה מכסה את הליקויים עתיק מאוד, כי לנו לתלות של הזוג לפתור תחלואים ואת הצער בחיים שלנו. הזוג, גם אם אתה רוצה, לא ייתכן שלעולם לא אתגבר על הביוגרפיה האישית שלנו. זה יכול להיות תמיכה, אבל, אין מצב המתאים לכיסוי שלנו ליקויים עבודה זה של צמיחה אישית, אנחנו אוהבים את זה או לא נרקומנים לאהוב, ככלל, עטופות משחקים פסיכולוגיים, מניפולציה, כמובן, דרך מודעת, אלא צורך כי השותף שלך להציג כל הזמן או לדווח עליהם כל חמש דקות. איפה הם, לספר להם. כל הזמן שהם רוצים וגם למופע גם תשומת לב חסר פרופורציה על ידי אותם הוא מאוד מסובך כמו זוג מכור לכסות את כל הציפיות והדרישות שלך. לפני האובדן של הזוג, פגיע שוב, מאבדים את הקצב ואת התחושה של החיים שלו, כמו גם את היכולת של הערכה עצמית. מרגיש גומה חזק וניסיון תסמונת גמילה, אשר היא מצב של כל התמכרות נישא זמן לסחוט, ולכן לעורר רגשות אשמה על בני הזוג שלהם. אהבה מכורים סובלים באופן אינטנסיבי. היחסים יהפוך מתוחים ומלאי של הסבל ושל פחד. הטרור הנטישה היא מחזירה קבוע לסבול מאהבה, סובל מאהבה לא ו אוהב את הסבל. ביחסי גנרל, זה סוג של אהבה ממכר מוביל משחקים מסוכנים של כוח, קבועות, הכל כדי לקבל את האובייקט של התמכרות. אלכוהוליסטים או מכורים, הם עושים מה שצריך כדי להשיג את הסמים שלהם. אהבה למכורים מה רק כדי לא לאבד את בני הזוג: ליפול לתוך חוסר כבוד, השפלה, לך להשמיץ נגד שותף שלהם ואת עצמם. לסבול תוקפנות, אדישות, התעללות, עם אלה של יש לאותו אדם, כי על-פי הערכה שלו, הוא מסוגל לפגוש האהבה ותלות. כל אהבה ממכר היא תלויה. כל האהבה ממכר יוצר קבועות במערכת היחסים. ממכר כל אהבה היא החזקה. כל האהבה ממכר, דורש תהליך של התאוששות. לא קשה ממכר אותן אהבות היא ליפול ביחסים המחזירים קסמים טבעם, של בקרוב יש תקופות שבו מערכת היחסים שלהם מרץ טוב מאוד, אבל מצד שני, ללא יותר או יותר, מחזירה היחסים של חדש יש להמיר נמצא סוער ותמצא חונק את עצמו לחיות במערכת יחסים מסוג זה , כנראה זקוקה לעזרה, בדוק מומחה, הוא דורש של כיתה גבוהה של אומץ והוא של קבלה עבור שחזור של אהבה ממכר היום ישנם אין ספור של משאבים עבור כדי לבנות מחדש את חייך ולא באמת לבחור על ידי יחסים הנושאות יותר לשביעות רצונם, לצמיחה בכך חנק להיות רעיל האהבה עצמו כל אחד מהם נושאים נראה מעניין היה להיות טוב הזה שכתבתי, ואם לא , גם. תודה על ידי לקרוא לי, כוונתי e המשימה היא אותה איכות החיים Cecreto רגשית היא מרכז המוקדש איכות החיים רגשית ויש עם החומר אלקטרונית אם אתה מתעניין קבלת קנה אותו, לקדם את זה. תכתוב לי, ואם לא, גם או יכול לרכוש את זה בדף שלנו. מגיע לדף שלנו, הצטרף לרשימת הדיוור ולקבל תשלום: עשרת הדיברות של החיים תוך כמה.