מהי תוכנות שיתופיות

תוכנות שיתופיות היא תוכנה הבדיקה ניתן להוריד m עצמו. לאחר בדיקת התוכנית (או המשחק) באפשרותך להחליט אם יש צורך לרכישת. תוכנות שיתופיות קשור תקופה מסוימת, בניגוד freeware. זה עשוי לכסות 14 יום או חודש. לחץ כאן צחי מלאך ומצא עוד . בדיקה של ההערכה של היצרן, וכן של היקף התכנית הוא תלוי.

ישנו סוג נוסף של תוכנות שיתופיות: זהו תוכניות ניתן לשימוש ללא הגבלה, עם זאת, מציעים לא תכונות אלה, אשר מספק גירסה מלאה למשתמשים שלו. לכן מתקבלת על-ידי הורדת תוכנית, מקוצר על חלק – ' תכונות וכלים, אך יש את הזכות להשתמש בגירסה זו ללא הגבלת זמן. כדי לשדרג את האפשרות לגירסה מלאה, הוא תמיד. כאן, ניתן להעביר קוד בתשלום, אשר חינם ממירה את התכונות נעולה של המשפט, כך שהוא שמיש לחלוטין. תוכנות שיתופיות מקושר עם צג קטן, אתה רואה ניתן, משך התוכנית ששימשה, ולאחר כמה ימים גירסת הניסיון פג תוקפה. לא תמיד צחי מלאך. לאחר מכן, תתבקש לקנות בתוכנית מסוימת. חשוב: כאשר תוכנות שיתופיות אינו גירסאות הדגמה כביכול. תוכנות שיתופיות כולל חיים שימושי מוגבלים, לא בהכרח, אבל הוא משמש לעיתים קרובות.

השאלה אם תוכנות שיתופיות או freeware ייעשה נשאלת לעתים קרובות באינטרנט. Freeware בבסיסה היא ללא תשלום, כגון בין היתר ידועים לדפדפן מוזילה פיירפוקס. יש לך את האפשרות להשתמש בכל זמן תוכניות שהורדו מהאינטרנט ללא הגבלה וללא תשלום. הוא היה ויצטרף הצעות שונות רבות של freeware אך של תוכנות שיתופיות, כמו בפונקציות חשובות רבות. נדרש אם מונח פג, להמשיך ב תוכנות שיתופיות תשלום, להשתמש בתוכנית. Freeware מסופק ללא תשלום ללא תשלום. הנה זה שיקול של המשתמש, האם היקר תוכנות שיתופיות או freeware כדי לשמש.