מהו גיבור, מה זה?

זה נתן לנו השקפה מוטעית של גיבורים. נאמר מיליוני פעמים הם אנשים יוצאי דופן. הם כמעט הפכו האלים בדמיוננו. אם אנחנו מתבקשים אם משהו יכול להגיד השמות של גבר אחר פעולה אבל מעט מאוד. מסיבה זו נעשה כל הבהרה נוספת בהקשר זה. נתחיל גיבורים הם כאן בקרבנו. כן, כי בתחתית רבים הממוקמים אותם תמיד בזמנים אחרים או במקומות אחרים. לא כך, הגיבורים לא שונים עבור כל האנשים.

אתה יכול למעשה להיות עצמך בנסיבות מסוימות. כי הדבר באמת יוצאת דופן הם אינם אלא תוכנות המנצלות לרעה את הם יכולים כוכב ב. גיבור הוא לא תמיד מישהו מפורסם ומפורסמים פחות. יתר על כן, הרוב המכריע של אותם הם לחלוטין בלתי ידוע לעולם. לא רק במלחמות שם, ולא קשורות למעשים אלימים. גיבור הוא לא יותר מאשר כל אחד מאיתנו לעשות בסופו של דבר פעולה גדול לטובת אחרים. ו כדי לעשות זאת היה עליו לשים את האינטרסים האישיים שלהם ברקע.

לכן יש לנו גיבורים בכל סוג של עבודה. ישנם גם אנשים, למשל הורים, אשר יכול להיחשב ככזו על ידי הקרבת קורבנות שלהם עבור ילדיהם. רבים, אם לא כל הדברים אנחנו נהנים ציוויליזציה חובה מאמצים רבים. המצאות כי היום אנו משתמשים באופן טבעי כמו ניתוחים ותרופות נדרש שנים של מחקר והקרבה. האנשים המעורבים אשר באדיקות השיגו תוצאות יוצאות דופן לטובת האנושות הם גם גיבורים. לכן גיבור הוא לא דמות הקומיקס. . זה די אדם כמו כל מי שיום אחד הוא מסוגל חשיבה יוצאת דופן פעולה לטובת אחרים. קריאה מומלצים אחרים:.