למנוע תסכול בניסיון לרדת במשקל

תסכול יכול להיות אחד של המכשול העיקרי כדי לרדת במשקל. אם יש הרעב האחרונה לשמור על הדיאטה שלך, יש בליה לפיתוי שוב ושוב, עשה פעילות גופנית, אבל האיזון אתה מראה כי עדיין לא השיג תוצאות, יכול להרגיש מאוד מתוסכלת. התסכול בא לידי ביטוי באופן שונה עבור כל אדם. יש אנשים להתעצבן, אחרים הם עצוב או מיואש, אבל אחרים, מאשר לוותר,. שואפים יותר. למרבה הצער, הקבוצה האחרונה של אנשים הוא הקטן ביותר.

זה תלוי בתוצאות הצפוי על ידי האדם, אם, לדוגמה, רציתי לעשות מאמץ כדי להשיג תוצאות, יש לעשות יותר עבור פחות, זה יכול להיות מתסכל. לאחר מכן, כי אדם להמשיך או לא, תלוי איך החזית התסכול של הציפיות, היה, את המאמץ יש מאז להשיג אותן תוצאות. . הוא בעיה כאשר הוא מתחיל מעגל של ניסיונות, defections, היא כי האדם לומד בהדרגה לקבל את המצב שלו ולא להאמין שזה לא שווה את זה עונש לנסות את זה. כדי את בסוף, אחרי, עד לרגע חי את חייו כמו הוא ללא ספק יכול לעקוב אחר זה מה שהופך. כדי למנוע הסוג כזה של המעגלים להיות חיבלו על ידי הרגשות שלנו, אנחנו חייבים לשלוט בהם.

זה קל, אם אתה יודע כיצד הם פועלים. התסכול מתרחשת כאשר יש הפרה של ציפיות, זו לא תעלומה. כל יש שמתבטא לנו כאשר לא נקבל משהו שקיווינו שיהיה או כי אנחנו היינו רגילים קבלה. מידת התסכול תלוי הערך שיש איזה שמאל של לקבל. לדוגמה, אם ילד רגיל לדודו תפליא תקליטור של מוזיקה בכל פעם זה לבקר בבית שלו-הדיסקו-tienda אירוע לא זה גורם, יכול כעס רב, מרגיש מאוכזב ולבכות. הבעיה היא כי כאשר מדובר על ירידה במשקל, הפרה של ציפיות יכול להתרחש בקלות. . למה? בסביבה שלנו, יש הרבה שיטות מהירה עבור הרזיה. לדוגמה, הרבה מהירה דיאטות ומוצרים נס. בנוסף, הטכנולוגיה אותנו מציעה בכל פעם יותר פתרונות תמונות, מה לנו רגילים יש מענה מהיר לשאיפות שלנו. למרבה הצער, כאשר מדובר על ירידה במשקל, אלא אם כן אנחנו מחפשים שיטות לרדת במשקל באופן זמני, עלינו להתמודד עם אסטרטגיות המפיקים תוצאות לאט או מאמץ רב. עם זאת, להלן כמה טיפים שיכולים לעזור לך לרדת במשקל ולהתמודד עם תסכול: להפחית את המאמץ הנדרש כדי לרזות. לדוגמה:-חיפוש תכנית לרדת במשקל זה התאמה לסגנון שלהם של החיים-חיפוש הצורה של לאכול פחות קלוריות בלי להרגיש רעב. -לעזור לגוף לשרוף יותר קלוריות מאשר בדרך כלל. להרגע על התוצאות. להגדיר זמן מתאים את התוכנית לירידה במשקל. נסה במיוחד להימנע דיאטה מהירה, שכן הם מבטיחים תוצאות בקושי להשיג לאורך זמן, יכול לגרום נזק לבריאות שלך. עם שינויים פשוטים אלה יכול לשלוט ביתר קלות את הרגשות שלהם, יהיה צעד נוסף על ירידה במשקל. אם אתה רוצה לדעת עוד טריקים אתה יכול לראות אותם . אלחנדרו אוסקר קורדובה PD. אני רוצה את חוות דעתך על המאמר כדי לדעת איזה סוג של מידע אתה רוצה להשתפר. אנא, לך את זה, לתת לי הדעה. תודה.