כתיבת תוכנית המסחר

כל סוחרים מקצועיים יש תוכנית משא ומתן. חוזים עתידיים מסחר הוא משחק סכום אפס, אלה אשר יש תוכנית (משמעת) כדי להחיל יצליח למי שאין תוכנית. התכנית מפרטת האנומליה בשוק מסוים אשר מתכוון לנצל בחוד החנית. רגש אנושי יוצר חריגות-למעשה, פחד וחמדנות של אלה שאין להם כל תוכנית משא ומתן. יצירת תכנית עסקית ויישום נוקשה של תוכנית מתן אפשרות למפעיל מקצועי כדי להסיר תגובות רגשיות של המסחר שלהם.

בואו לקחת להסתכל על מה התוכנית העסקית שלך בכתב חייב לכלול: הקונספט של מסחר מה הוא האנומליה של האסטרטגיה שלו של משא ומתן מתוך כוונה ניצול? לוח השנה קצר יותר הוא מונח יותר עסקאות אשר יכול להתבצע. אולם מסחרי לטווח קצר שמוביל תגמול מופחת: סיכון יחסי במחיר גבוה יותר של הנציבות. מכשיר יש דרכים רבות שונות לסחור למעשה זהה אפשרויות הרעיון, חוזים עתידיים, קרנות במטבע תיק, וכו ', אשר מציע את הפרס הגדול ביותר לקונספט העסק שלך? קלט הוא כלפי אופן לפתיחת המסחר שלהם? לצאת כמה אתה קרוב המסחר שלך סטופ-צריך להיות ממוקם בנקודה שבה הרעיון של סחר חוקי, זה יכול להיות מחיר קבוע או תקופת זמן מסוימת.? פלט ללא כוונת רווח כן, עליך ליצור שוב אם מחיר יעד מסוים או יציאה בזמן. ניהול כספים כמה הון נדרש עבור המסחר אסטרטגיה, כמה צריך להיות מסוכן בכל פעולה להגדלת היבולים, על-ידי הגבלת הסיכון המרבי של זבוב יש את זה? בסוף היום השגרתי בסוף כל יום של כל עסקה יש להשוות את ערכת המסחר, יש לגשת כל וריאציה. זכור כי התוכנית היא סיבה יכול מאשר סחר בדיוק. אם שינוי הכרחי, ואז הוא צריך כראוי להיבדק לפני להתווסף לתוכנית. החלטות N יילמד באותו זמן ex officio הוא חי.

מסדרונות איזה ברוקר הולך להשתמש וכיצד לסחור? האוטומציה של תוכנית של משא ומתן דרך המסדרון של ה-API יסייע למנוע תגובות רגשיות. תוכניתו מחייב בדיקה קבועה כמו שינוי הדינמיקה של השוק. אם הבחנת האנומליה של השוק, סביר מאוד דומה לזה שבו רבים של מתחרותיה גם עשו זאת. "אם אתה לא יודע לאן מועדות פניך, בכל כביש לוקח אותך שם." לואיס קרול טים Wreford מפעיל אתר אינטרנט המספק מידע ומשאבים עבור סוחרים. טים מספק גם תוצאות אשר מתעדכנים מדי יום באתר.