כמה שיטות עבור לאבד שומן

בשנת 1995 הוציאו האמריקאים 33 מיליון דולר דיאטות (פי 30 יותר מאשר התקציב השנתי של האו ם כדי להקל על הרעב). רק אדם אחד ההוצאה 817 דולר כך הם מתאחדים את הלסתות קווית. הסיבה לכך היתה לא אוכלת גם הרבה למעשה רק צורכים נוזלים מזינים כגון חלב, אז צריך להיות עבור 9 חודשים, אבל האיש עד הסוף של חוטים קצרים 7 חודשים. בשיטה זו שאמור היה כי הוא צריך לאבד 40 ק ג. בשיטה זו על פי כמה אנשים מאוד סדיסטית, טכניקה זו החלה בשנת 1972 על ידי ד ר ג'ון Garrow, על פי צריך לעבוד כמו דיאטה 1000 קלוריות שבה לפחות שומר בחיים המטופל. שיטה ידועה מאוד בשימוש הכביש העוקף, הניתוח הזה היא לצמצם את הבטן לשניים.

מומחים מנתחים השמנת יתר יכולים להיסתם את מחצית השומן בבטן. עם פחות מקום לאחסון מזון, אתה מרגיש מלא מהר יותר, לאכול פחות. אפשרויות כירורגיות אחרות הן למעקף קיבה, סגירת מעגל של הקיבה עם סיכות, שאיבת שומן רופאים עושים חתכים קטנים בעור (בדרך כלל על הירכיים, הישבן והירכיים) ולמצוץ שניים עד ארבעה ליטרים של שומן עם מכונה דומה שואב אבק. את יכולה ללכת הביתה באותו היום, אבל בגלל נפיחות, אתה tardaras מספר חודשים כדי לראות את התוצאה האמיתית. אם אתה מביש אולי שאיבת שומן אינה האפשרות הטובה ביותר. שיטה טבעית יותר נוספת היא תנועה. התרגיל הוא אחד מהשיטות הרזיה נעימה. משלב שיגרה התעמלות (3 פעמים בשבוע) של אירובי, חיזוק עם תזונה בריאה, פעילות גופנית, לרזות צ'יק צ'ק.

בעוד הגוף שורף שומן, המוח שלך משחרר אנדורפינים שגורמים לך להרגיש רגוע ומאושר. אם אתה לא רוצה לעשות כל כך הרבה מאמץ, לנסות לטבול את עצמך במשך 20 דקות בנסורת חם ורטוב. טיפול יפני עתיק, אמבט האנזים מייצר חום באמצעות התססה של ארז, סובין אורז, אשוח, אנזימים מטבוליים במים חם מזוקק. למרבה הצער, ככל במשקל מתרחשת רק ע י איבוד נוזלים (להזיע הרבה), בעוד כמה שתית משהו הופך לעלות במשקל. אם אתם שמנים, לא מפחד ממחטים, לנסות דיקור, טכניקה זו מזרחי מורכב מקל מחטים לנקודות לחץ מיוחד על הגוף (רבים מהם בתוך האוזן). אם בעקבות דיאטה מאוזנת להגיש טיפול, זה אמור לעבוד. ככל הנראה, המחטים תקוע האונות לשלוט הסרוטונין, הורמון זה מווסת את התיאבון, גורם להם להיעלם הרצון לאכול. אבל אם שיטה זו אינה פועלת יש עוד כי הוא אכן האהוב מהסיבה כי קל מאוד לבצע שלבים, למעשה הוא מזון מאוזן אבל מיובש, ניתן לצרוך אותו בצורה של שייק או מילקשייק, באפשרותך להוסיף חתיכות קטנות של פירות וקרח נותן טעם מיוחד. למה שיטה זו? זה ממש קל להבין זאת, הבה נניח כי אדם ליום צורכת 100% של קלוריות, אם נחליף את ארוחת בוקר רגילה (300 עד 600 קלוריות) פרישייק, לנו להוזיל את צריכת הקלוריות, אבל גם במקום ארוחת ערב להוסיף עוד מילקשייק (אחרים 300 עד 600 קלוריות) ביטול 60% עודף קלוריות, גורם לאובדן של שומן גוף בגוף. תוספת צריך להיות עשיר חלבונים, ויטמינים, מינרלים, סיבים. עצה נוספת היא לקחת מספיק מים שניים שלושה ליטר ליום. עם סוג זה של תוכניות לא הוא צריך להתאמן כמו זה הוכח כי הוא קל יותר למטה הרמות של הגוף השמן לתיקון הרגלי מזון לעבור את השעות בחדר כושר. אבל אם תחליט לממש אותו הוא החלטה טובה. ? אתה רוצה להפסיד depeso אכילה? גלה 130.