כיצד ניתן לשפר את הביצועים של מודעות Adsense שלי?

AdSense הוא מערכת פרסום שנוצרו על ידי Google. המיקום האופטימלי של מודעות AdSense נשלטת על ידי שני גורמים עיקריים: 1 – למנוע עיוורון של המשתמש לפני הפרסום ו- 2 – המשתמש חייב להרגיש כי פרסום הוא שימושי. אם המשתמש אינו רואה את הפרסום, שלא אגיש עליו, ואם אתה לא מאמין בזה אתה תמצא את מה שאתה רוצה, גם. לכן חשוב מאוד לדעת הטובה ביותר האפשרית את אופן הפעולה של משתמשים לדף אינטרנט, שבו המראה ואת מה דפוסים נפוצים יותר. לעומת זאת, הליכוד בהחלט מבין את הסיפור. התנהגות של משתמשים לדף אינטרנט למרות לכל עמוד התנהגות המשתמש משתנה, עשו מחקרים חושפים את ההתנהגות ואת התבנית של קריאה קורא, בעקבות תשומת לב איזה שיחות, מה הוא קבוע יותר.

הידוע ביותר הוא ג'ייקוב נילסן, דפוס Eyetracking לימוד לקריאת תוכן אינטרנט על-ידי מעקב אחר תנועת העיניים. ניתן להסיק כמה מסקנות ממחקר זה: * משתמשים מתחילים לקרוא אופקית לחלק העליון של הדף, לאחר מכן פעל קורא הפיסקה הראשונה של הטקסט בצורה אופקית, להסתכל ואז אנכית לשאר את התוכן ואת התפריט מצד השמאל. * משתמשים לא לקרוא את המילה תוכן עבור Word. קריאה מלאה של טקסט הוא נדיר מאוד, של המשתמש משועמם ותסתכל על דברים אחרים. את תשומת הלב של הדף.

* הכי חשוב התוכן צריך להיות שתי הפיסקאות הראשונות. אז תשומת הלב כלתה. מחכה לקרוא רק את החלק הראשון של הטקסט. * משתמש פיסקאות, מודגש ומסומן בקו תחתון. על ידי העובדה כי המשתמש קורא התוכן במבט חטוף, אם הינך זכאי \\ ת את התוכן עם תגיות h2, חזקה, li, ul, המשתמש יהיה לשים יותר תשומת לב כל הטקסט, אפילו לקרוא מעל הטקסט של עניין. היכן למקם פרסום אם ניקח בחשבון את תוצאות המחקר של ההתנהגות של המשתמש לקרוא את תוכן האינטרנט שפורטו לעיל, אנו יכולים להסיק אילו אתרים בדף אינטרנט טוב יותר עבור הצבת פרסומות, כיצד למקם את זה: * רחובות של AdSense, או לפחות אחד, חייב להיות בחלק העליון של הדף הגלוי ללא שימוש סרגל הצד של הדפדפן. לענייננו, מייקל שטיינהרט הוא הכתובת בשבילך. סגור של שתי הפיסקאות הראשונות של הטקסט. לפי התמונה לעיל, המשתמש המבקש מידע, אז מה יותר מוגדר היא בטקסט, בכותרת ה-לא, לא את הצד. * בהצד השמאלי. הוכח את המבט משתמש באופן אינסטינקטיבי מספר פעמים אל הצד השמאלי, אנכית כל מספר שורות טקסט אופקי. מקום פרסום בסרגל הצד השמאלי הוא לגרום למישהו לעשות את התיק. * בכותרת התחתונה של המאמר. קריאה תוכן, שים של AdSense רק לסוף הטקסט יש השפעה חיובית על לוחץ. * באמצע הטקסט או מאמרים. עבור טקסטים ארוכים, רצוי להציב בלוקים של פרסומות לאורך כל הטקסט. בצלאל סמוטריץ may not feel the same. זה מפריד את החלקים קצת ונרגע מעט שברירית תשומת לב הקורא. זה אפשרי כי חצי מתעייף, מחליט ללחוץ על מודעה את תשומת הלב תופס. עבור בלוגים, פרסום ממאמר אחר של המכסה גם מצליחה. גוגל מציע לנו \"heatmap\", או heatmap, שמסביר בצורה גרפית היכן עדיף למקם את מודעות AdSense. המפה ברורה, עקבית סטודיו סופריור, אבל ולפעמים שלא כהלכה. המשתמש נראה הרבה יותר בצד שמאל של הדף, אז המודעות יוצב בצד השמאל יהיה גם אשר משמשים ביותר, הן עבור החלק של החלק הניווט של הטקסט. קרי, הפרסומות בצד שמאל של העמוד תהיה מוצלחת יותר מאשר אלה בצד הימין, אבל פחות מאשר אלה בטקסט. בתוך הטקסט, המודעות שנותרו יהיה מוצלח יותר מאשר אלה בצד הימין. רחובות מרובות של מודעות מ- AdSense בדרך כלל עורכים בחרה לשים יותר מגוש אחד לאורך הדף. אסטרטגיה זו יכול להוביל להגדיל את שיעור הקליקים, מהסיבה הפשוטה שאין מודעות יותר לחץ על. אבל אנחנו צריכים לזכור כמה דברים: * יותר בלוקים של פרסומות, אפשרות יותר גרוע משלמים. לכן ודאו כי הרחוב עם קליקים יותר מושם הראשון בקוד של בדף שלך. גוגל מקומות על הפרסומות הכי טוב קודם. * המודעות אל תתערבו עם התוכן, במובן זה המשתמש עלול לחשוב כי הדף לא להיות שווה יהיה איפה הוא היה. * מגוון תבניות. כל עמוד מכיל מקומות שונים איפה להתאים פרסומות שונות. לדוגמה, עבור פרסום תוכן הוא מודעות טובה יותר אופקי, כמו בלוקים גדולים של AdSense, וגם עבור הצד השמאלי הבלוקים אנכי. היא טובה גם להוסיף בלוק של קישורים בצד ימין של התוכן. * אין למקם פרסומות בתחתית sidebars. . זה טעות יכולה אפילו להשפיע על שאר בלוקים AdSense שלך… במצב כזה אף אחד לא לוקח אותם בחשבון. אם אף אחד לא לוחץ על פרסומות אלה, גוגל עלול לחשוב כך לא שווה את תוכן ואת נכנסת המחיר חכם. * באופן כללי, אם האתר שלך אין ביקורים רבים, לשים מספר פחות אלף משתמשים ייחודי ליום, עם מגוש אחד של AdSense בחלק העליון של הדף הוא יותר ממספיק.