כיצד לשפר את איכות התנועה לאתר אינטרנט

קיימות שתי דרכים חיוניות למשוך תנועה לאיכות האתר: טופס שאנו מכנים צילום או מותאם אישית, דרך אחרת מכני או אוטומטיות, אשר כל אדם עשוי להיות מסוגל לעשות כמו אסטרטגיות פשוטות של SEO (קידום אתרים במנועי חיפוש). יצירתי או מותאמים אישית, הרבה יהיה תלוי על מודל עסקי, מודל הכנסות ההצעה הייחודית של מכירה שנקבעו על-ידי אתר האינטרנט יתפתחו בהתבסס על אסטרטגיות שיווק אלקטרוני ספציפיים שינחו לך שוק היעד זוהו בעבר (תעבורה סלקטיבי). לדוגמה יש לנו אסטרטגיה יצירתיים שפותחו ביישום שנקרא גורם לפייסבוק; ההצלחה שלה היה מוחץ, מאז יש לו כעת עם 23. 624. 194 רישום משתמשים ו- 212. 534 האוהדים, הצליח לגייס כסף רב עבור צדקה שונים. אבל מה? פשוט מאוד להשגת פשרה אנשים ורשתות שלהם של חברים לשתף פעולה סיבה; משתמש פייסבוק להתקין יישום זה, בחר סיבה שרוצה לתרום, תרמו, זה מוצג לאחר מכן הרשת של חברים, רשת של חברים של חברים אשר הוא רוצה לדמיין, זה יופיע יישום. זה יוצר מחויבות אם זה מגיע ממישהו שאתה מכיר, גם מייצר תחושה של שיתוף פעולה אפקט עבור אחרים מי לומד חברו עבד אשר מופיע כמו המיטיב מסומן ביישום זה, מה שהופך את משתתפות גם.

אנו יכולים למצוא אסטרטגיות יצירתיות רבות, כמו גם אלה עלול להגביר את traficoa מוסמכים aumentea המרות, הכנסות באתר אינטרנט. ב formae מכניקת automatizadaa הוא הזן הקישור של אתר האינטרנט ספריות מקוונות הקיימים כיום, לפתוח בלוג, הזן את הקישור שלך סימניות חברתי, א. מקום וידאו מרשים או ויראלי לך צינור, כתיבת מאמרים (כמו גם אני עושה), להשתתף בפורומים, להשתתף יאהו תשובות או אתרים דומים, שבהם משתתפים יוצר משיכה, או של כל את הרשתות החברתיות הקיימות וטפסים רבים עוד כי קיימים עבור הצבת קישור, כותרת הקישור, למטב את התוכן של הקישור שלך (צור הקשר סמנטי) במטרה לא רק למשוך תנועה ללא הבחנה אבל גם של מנסה להגדיל את התצוגה של אתר האינטרנט שלך במנועי חיפוש. . אסטרטגיות אלה חדגוני, יכול לעשות אותם אבל כן באמת רוצה למשוך תנועה כי כדאי ההמרה עלייה, את רועי (שיעור התשואה) באתר האינטרנט שלך יכול לבצע לאחר מכן את האסטרטגיות הבאות עם קצת יותר יצירתיות, התמקדו זמנו בשתי מתודולוגיות ידועות של Emarketing: אלה שמטרתם להביא תנועה במשך תקופה ארוכה, אחרים המכוונת להשיג תעבורה מהירה ומשך האסטרטגיה לפועל)משך תקופות קצרות). הראשון מצאנו כל אסטרטגיות אלה שמנותבים למשוך את העיתונות ואת הזוחלים או העכבישים של מנועי החיפוש; בשלב השני, אנו מוצאים אסטרטגיות אלה ביצוע פרסום מקוון (הנקראת אדוורדס, לרכוש של באנרים, הודעות) אינטראקטיבית, ועוד… ) או הפצתו. כדי לא להאריך לי מאמר זה אני החליט את זה ואז להראות להם מאוד בקצרה כמה אסטרטגיות אשר מבקשים להסב את תשומת ליבם של העיתונות או מדיה (מה תמיכה טובה יותר, אמינות ומהימנות מפנה אליו את אתר האינטרנט שלך על-ידי צד שלישי?): לביצוע חוות דעת של מגמות חברתיות, economicasa ו/או ליצור מחלוקת או החידוש נושאים ערך לקהל באופן מלא והמפורטות היעד התנועה ואת למקד אותם בחלק הכלכלי שלהם respectivaaפוליטי, עסקים, חברתי או entretenimientoa עבור המדיום הקש של oa comunicaciona אשר רוצה למשוך את תשומת ליבו (ולא אני לא מתכוון לכתוב מאמרים כאלה).

לדוגמה: למכירה פומבית נדל ן באתר הצליחו למשוך את תשומת הלב של עיתון מקומי נשא סקירה של מכירות פומביות אלקטרונית נדל ן באמצעות האינטרנט, להיות משהו מחוץ מה המסורתית בעיר שלי. הם למדו כבר לקרוא את זה של resenaa פניתי במייל עבור ראיון שלהם במדור הנדל ן של מכירה ורכישה של נדל ן. כתוצאה מכך ביום שבו לקחו את הראיון שלי בעיתון המקומי היה גידול של 75% של ביקורים באתר מכירות פומביות של נדל ן היה קידום, השיג 65 אנשי קשר של קונים פוטנציאליים אשר רצה לרכוש את הנכס שלך באמצעות מערכת המכרז שנערך מספר מכירות נדל ן. אפקט זה נמשך לא רק היום של הפרסום אך הוא מורחב מספר שבועות נוספים. לבצע ניתוח סטטיסטי. אנו מוצאים תמיד הביקוש נתונים סטטיסטיים, שכן המספרים לחשוף מגמות או דפוסי התנהגות שיכולים לעזור לנו גם ניתן לשמור ו/או לעשות כסף או לפחות כדי למטב את קמפיין. לדוגמה: אימייל שיווק סוכנות עשויים לחשוף מחקר סטטיסטי לשלוח דוא ל קמפיין marketinga ולדווח על הביצועים שלו ואיפה לאחזר את שיעור ההמרה של ' ח אחוזי היעילות בדואר אלקטרוני. זה יכול למשוך רבים E-משווקים או מקצוע אחרים של שיווק לפני תחילת קמפיין לקבץ גם ניתן גם למשוך את תשומת לבם של כמה עיתונאי שרוצה לכתוב מאמר בעיתון המקומי או באינטרנט על השליחות דואר אלקטרוני לא רצוי או לא רצוי. לבצע חקר מקרה. חקר מקרה הוא באמת פיתיון תיאבון עבור עיתונאי מי מחפש נושא שלכתוב בעמודת שלך. חקר מקרה הוא סיפור שמתועד ועובדות של אירוע או אירועים או של הקמפיין, יישום, עסקים או ניסיון. זה חייב להמשיך להיות מעניין מודל תוצאות פתרון אתגר. לדוגמה: חברות רבות המתעדים את לימודיהם במקרה של שיווק אסטרטגיות מתעוררים מוצלח או כי היו כשל, המציינת את הגישה של הבעיה שזוהתה, ביצעו מתודולוגיה והתוצאות שהושג מנסה להשיג את הפתרון הטוב ביותר. כן משהו נלמד גם הוא בדיוק של מקרים אלה. מי הוא הלקוח שלך בתעשייה או פוטנציאל לבקר שלך בדף אינטרנט כדי להביט בו או להוריד אותו, ובכך ליצור תנועה מוסמך בנוסף מושכים את תשומת הלב של עיתונאי או עיתונאי או פרופסור. אנו יכולים למצוא אסטרטגיות כה רבים שתורמים דרך יעילה יותר כדי להגדיל את התנועה שלנו תמיד מוסמך על מנת למשוך את תשומת הלב של עכבישים או הזוחלים, מדיה, לקוחות פוטנציאליים ולקבל ובכך unaa asegurara המרת קצב הטובה ביותר לעזור לנו קשר נוסף של הכנסות או עסקים. פדרו מוראלס h. E-משווק