כיצד לבחור זיכיון ב 10 שלבים

הבחירה של מסוימת מהווה החלטה חשובה, אשר יהיה תלוי הרווחיות האישית והכלכלית שישיג את הזכיין עצמו. לכן, לפני קבלת החלטה כלשהי, FranquiciasHoy.es ממליצה לדעת כל האפשרויות שמציע השוק, לעומת זאת ולהשוות, לדעת איזה מגזר או מגזרי פעילות מתאימים יותר בפרופיל שלך, אילו מוצרים או שירותים שעימם ברצונך לעבוד, לבסוף, במחרוזת אילו הוא מתכוון להשקיע. ראשית, לפני תחילת התהליך של זיהוי רשת, זה חיוני לדעת מהי מערכת זיכיון. בשביל זה, זה הכרחי להודיע על המקורות העיקריים של המגזר: מגזינים, פורטלים מיוחדים, סמינרים, ירידים של זיכיונות או יועצים מיוחדים. מכאן, FranquiciasHoy.es מזמין אותנו לקחת את השלבים הבאים לפני בחירת דגל: 1. self-analysis במקום הראשון, ובמקרה זיכיון בו הזכיינית יקדיש חלק משמעותי של זמנו, זה חשוב לעשות מאמץ של self-analysis, לדעת טעמים עסקים ומיומנויות הראשי שלנו. FranquiciasHoy.es מספק מדריך זכיינות מלאה המכילה הכרטיסיות הדגלים עם מושגי מהם נתונים כלכליים ועסקיים. 2.

מידע על הסקטור/s עניין לאחר סיום השלב הקודם, חשוב, המגזר של פעילות אשר אנו בוחרים כדי לחפש בכל פעם פיתוח או פגם שלה, בגרות, אבל מעולם לא של משבר. השעה האחרונה של החדשות של המגזר, רעיונות חדשים של העסק, ראיונות עם franchisors זכיינים, ב- FranquiciasHoy.es תוכלו למצוא דוחות עומק, לדעתם של המומחים. 3. ייעוץ מקצועי כדי למנוע מתן מידע מטעה, העדרו של נתונים על-ידי franchisors לגבי תוכניות עסקיות שלהם, חשוב להיות ייעוץ מקצועי. 4.

מידע על זיכיון החברה זיכיון המרכזית בהניסיון בשוק, האטרקטיביות של המודל של עסקים כי הוא זיכיון, מידת אחידות והכרה המותג, סיפק הדרכה ראשונית, מבנה ומשאבי אנוש של המרכזי, הם כמה גורמי מפתח בבחירה של נס. 5 זמינות של משאבים כספיים כדי לפתח מודל עסקי זיכיון יש את ההון הדרוש. מסיבה זו, היא חיונית כדי לבחור זיכיונות שמתאימים לפרופיל ההשקעה נחשב. 6. אימות של מידע עם זכיינים אחרים חשוב לדעת את רמת תרהצה הרשת של זכיינים הקשר שלהם עם הצמח, כמו גם התאמה למציאות או לא של תחזיות כלכליות. 7. ניתוח החוזה יש צורך לנתח בקפידה את התנאים של הסכם זיכיון (משך, בתנאים של חובות ספק, פיננסיים, בלעדיות, וכו '). כדי לפתור את הבעיה, FranquiciasHoy.es יש את הסעיף יוצר את העסק שלך מציע מידע רב בנושאים אלו. 8. תורת המיקום הוא אחד המפתחות העיקריים להצלחה של ה רוב העסקים, לכן, היא החלטה אסטרטגית. 9. תוכנית הכדאיות כלכלית לא חייבים לנתח רק את הכדאיות הכלכלית של הזכיינית שנבחרה באופן כללי, אבל גם התוכנית בכדאיות הכלכלית של מארז בפרט. 10 prudencia לא להיסחף על ידי רושם ראשוני כדי להיות, עליך להיות זהיר של הבטחות מילוליות ולנתח בקפידה כל המסמכים בכתב ולא חייב לתת לעצמך להיות שזהר יוקרתו של מותג מסוים; אסור לך לשכוח כי הזכיין עסקים מניחה אותו, זה לא רק תלוי המותג. הזיכיון ממזערת את הסיכון למרות, שיש לא זהיר מספיק כדי לעשות רציני מינימלית ללמוד זיכיון שלנו, כל העלויות שלהם, שלהם פוטנציאל לניצול, זה טעות המתייחסת רק לנו. מסיבה זו, מאז אנחנו ממליצים לא חוסר אמון, אבל לא להסתמך על כל דבר ניתן לאמת.