טכניקות ציור

הסיבה שרוב שורר לבחור לצייר ציורי שמן הוא ductility. סוג זה של הציור מאפשרת לנו לבצע תיקונים אפילו לאחר שנצבעו מבלי לשנות את העבודה הסופית. תכונה זו שימושית יש לקחת ציורי שמן יותר זמן מהרגיל שהועבר יבש לחלוטין, תכונה זו מכונה שמנוניות. ההערכה היא כי בציורי השמן צריך מספר חודשים להתייבש לבחון את התוצאה הסופית. אם אתה מעדיף ללמוד לצייר עם שמנים, אלו הם החומרים שאתה צריך עבור פרוייקטים עתידיים: שמנים, canvases, מברשות כן שטוח, עגול, טרפנטין, סמרטוטים, משאבות-וואקום, הצבעים, ספריי לכה. שנה צבעים ולקבל יותר גוונים רפים או אטום, ניתן לדלל שמן עם טרפנטין או צביעה רזה.

זהו שלב חשוב מאוד לעבוד עם גוונים שונים. ייבוש טבעי התמונות המומלצות ביותר לבחון את הגמר, אבל אם אתה צריך להגביר את מהירות התהליך מסיבה כלשהי, אנשים רבים משתמשים את מייבש דיו בקובלט. זה המוצר אמור לשמש בכמויות נמוכות. עובי השכבות קובע את זמן ייבוש. פני השטח כדי לצבוע בשמן יכול להשתנות בהתאם להעדפות של הצייר, בד הציור הוא החומר הנפוץ ביותר ברחבי העולם. לגבי המברשות, אלה גם משתנים בהתאם לסוג של זיפים וגודל מברשת.

לא כל משיכות יכול להתבצע עם סוג אחד של מברשת. עבור כל מי לאחרונה יזמה לתוך אמנות מרתקת זו מוזמנים לבצע סקיצה או טיוטה של מה אתה מתכוון לצבוע ולאחר מכן להעביר אותה לבד. ציירים מנוסים יותר יכולים להפעיל קבלה ללא כל אי-נוחות. כשלב הסופי כדי להגן על כל תיבות נזק חיצוני מומלץ היישום של לכה, אך רק כאשר כל השכבות יבש.