טיפים עבור המימוש של קטעי וידאו של החברה

המפיק של טסל הסרטונים אנחנו רוצים להביא את הניסיון שלנו בביצוע אורקולי ולשתף עם הלקוחות שלנו כמה טיפים כשמדובר בהתמודדות עם פרוייקט של וידאו של החברה. מוצר וידאו, תהליך ייצור או של וידאו חינוכיים מכוונים הממחיש את קיבולת מסוימת של מוצר, או לחזק את נקודות המפתח של תהליך הייצור, בעוד בדרך כלל התמקדו בהיבטים טכניים מסוימים מאוד, תהליכים, וכו '. יתר על כן, תאגיד או הארגון וידאו נעשית במטרה למשוך מספר רב של לקוחות פוטנציאליים, אשר מסביר ומדגים את מיומנות ויכולת של החברה. סרטון של החברה משמש לעתים קרובות בתערוכות תעשייתי, לסחור ביקורים או מועבר ללקוחות פוטנציאליים, שרוצים לדעת יותר בפירוט התשתית ואת ליבתו של החברה, כי הם מתכננים הזמנה גדולה או השקעות, כי הם לא יודעים ממקור ראשון החברה או בגלל שזה המפגש הראשון שלהם עם אותם. העצות הבאות חלות על רוב חברה, מוצר, קטעי וידאו מוסדיים או הדרכה, עיין טכניקות של השפה אורקולי, אך נועדו במיוחד עבור וידאו של החברה: 1. לחשוב על סיפור.

יש היסטוריה. מאת בבקשה. . קח אותי לטיול. המוח שלי הוא אמצעים מוקדם, מוכן וסיום. אסור לדבר על המספרים של החברה שלך. כבר Excel עבור זה, תודה.

2. לחשוב על אדם אחד. יש רק אדם אחד אתה צריך לחשוב על בעת עיצוב תדמית: האדם (או הסוג של אנשים) אליהם ואתה הולך לשים את הוידאו, אנשים הולכים לראות. הלקוחות שלך. . בבקשה, לשכוח מנסה להשביע את הצ'יף, המזכירות או האיחוד. לחשוב על הלקוח. 3. לחשוב על משהו קצר. סיפור באמת בלתי נשכח לעולם לא עובר הרבה זמן. אנחנו לא רוצים הצופים והסתכלתי על השעון או חושב על shrews. מנצל לקהל שלך ולשמור אותו בתשומת לב, גם בסרטון של החברה. 4.-המאמין האמת. אנשים מודעים חצי אמיתות, הפרזות ושקרים. מהימנות מוכרים. 5. חשוב על מפיק טוב. לקבל את המפיק הכי טוב של וידאו ככל שתוכל. למצוא שמפיק עם התלהבות, ניסיון ועם רעיונות ברורים יהיה החיסול הסופי עבור וידאו של חברה טובה. 6.-אתה חושב בהתרגשות. E של רגש, של אנרגיה, התלהבות. הקליפ משקף את הרגש כמו בכל מדיום אחר. נצלו זאת. להשאיר את הקבצים, מסמכי Pdf ואת דמויות מן סרט תדמית שלך. או, אתה משתמש היסודות עם מתינות. 7. לחשוב על הלקוחות הנוכחי שלך. לקוחותיך actualies יכול גם לספר את הסיפור שלך. Dales word ואת העלים הם מדברים טוב של ti. מופיעים פרשנים ללא משוא פנים, באדישות, וכן conbrara וידאו של החברה שלך הרבה יותר שלווה. 8. לחשוב על משהו מזדמנים. יש לך את החברה גם אם מזדמנים מתישהו? כדי המפעלים מאופקת יותר יש מרחב זמן כיף ושל הולל ולא מחייב. זה זמן, הסרטון של החברה לפתות אותך לקהל שלך. 9. חשוב על 30. אם הסרטון שלך של החברה הוא ארוך (אשר אנחנו לא מעודדים) משנה את קצב, מוסיקה, ההודעה ותוכן, כל 30 שניות. זה יגרום סרטון 10 דקות מופיעות 5. הפרד את זה לתוך מספר פרקים עם אופקים חדשים ורעיונות. 10 לחשוב על עיצוב: הוידאו הוא נזיל בצורה שלא תיאמן. נהדר סרט תדמית שונה also-ran בעיצוב, בבירות, אפקטים. לתפוס את הצופה, מציעים לכם תמונה חברה חזקה. נולים תחרות! כפי שניתן לראות, ישנם תרגילים רבים. אלה ועוד רבים. נצלו את הניסיון שלנו והידע שלנו. לקבלת מידע נוסף: הפקת וידאו טסל