טיפים לעור בריא יותר

כשמדובר על טיפוח העור אקנה, אנשי רפואה להציע הנפוצות ביותר אנשים מושפעים עם אקנה חייבים לתרגל מסוימים שיטות טיפוח העור אשר יסייעו לשיפור במצבו של העור. אקנה, כפי שאתה כבר יודע, היא הפרעת העור רציני המשפיעה על אלפי אנשים ברחבי העולם. זה משפיע לא רק על פני השטח של העור, אלא גם לשכבות הפנימיות שלו. אקנה בדרך כלל מופיע על הפנים, הצוואר, החזה והגב, מתחילה תקופת ההתבגרות. למרות המקרים של חניכה של מחלה זו בשלב הבגרות גדל במהירות עם השנים. במהלך השנים האחרונות, מספר מומחים ואנשי מקצוע טיפוח העור היו מחקרים רבים כיצד למנוע היווצרות האקנה.

ופורסמו, למרבה המזל, מומחים אלה יש כמה עצות לדאוג לעור עם acnea יכול להיות מסייעים להילחם כדי להקל על סוג זה של תנאי. בחרתי שלוש עצות פשוט אך רב עוצמה לדאוג לעור עם אקנה בו תוכל לעקוב אחר יש עור בריא יותר. אלה מוזכרים להלן: עצה 1 #: תמיד יש לנקות את העור בעדינות רבה תחילה, היגיינה אישית הוא מאוד necesariaa להילחם נגד אקנה. כמו גם להציע שרוב המומחים, באופן כללי, יש לנקות בעדינות את העור עם ניקוי עדין לפחות פעמיים ביום. שלב פשוט זה נחשב חשוב לשפר מצב האקנה עכשיו quea remuevea חיידקים לגרום אקנה מתחת לעור. זה צריך להיות רק בעור שמן מאוד תנאים.

עצה # 2: להימנע משינוי העור לעיתים קרובות. עצה שימושית נוספת לטיפול piela היא כדי למנוע טיפול בתדירות גבוהה. אל צבוט, rasquea או לדחוס דגן שלך, שכן הם משמשים רק להחמיר את התנאי, גרימת זיהום נוסף, להצטלקות. הידיים לשאת חיידקים יכולים התיירות נקבוביות ושומנים. המועצה # 3: בחר תמיד קוסמטיקה בזהירות כאשר אדם מקבל טיפול באקנה יש צורך לשנות חלק הקוסמטיקה הם משתמשים. נא שים לב כי כדי למנוע את המופע או להתפתחות האקנה, קוסמטיקה להשתמש בתור בסיס, מסמיקה, moisturizers, צללית להיות ללא שמן. חוץ מזה, יש להימנע עבור מוצרי שיער שמן עלול לגרום comedones סגורים. לכן, יש להחיל את המוצרים בעלי התווית כ- noncomedogenic (לא אלרגניים מוצרים עבור פריטי מעטפת רגיש). עובדה היא, כי רבים מאיתנו מודעים מאוד את מצב העור שלנו. בתור שכזה, אנו מוכנים תמיד להיות טריים יותר ולשפר את המראה. למרבה הצער, רבים מאיתנו לא תבוא בחשבון אמצעים פשוטים כמו הדרך הטובה ביותר להשגת מטרה זו. לעתים קרובות פשוט לבצע איזון ולהעריך את מה הוא טוב או רע בעצם לעור שלנו. לעיתים קרובות המפלים לתוך כל כך הרבה תסכול וייאוש לנו ללכת לקנות את המוצרים היקרים של יופי מאשר אל לבסוף הפך פשוט בזבוז של זמן וכסף, ואף להחמיר אקנה שלנו. הבה נקווה כי מועצות שהוזכרו לעיל הן התחלה טובה כדי לשפר את מצב העור. אני מקווה כי מאמר זה היה מעניין. פביולה Curioni לגלות כיצד לסלק את האקנה לצמיתות, לנצח בפחות מ 7 הימים… באמצעות שיטה יעילה ביותר של הרפואה הטבעית. יש רק לעשות כאן: א. פביולה Curioni הוא מנהל עסקים, יזם המוקדש מסחר אלקטרוני. הנושא של טיפול יופי, עור היה אחד שלי תשוקות הגדולה ביותר אשר הקדישו שעות אינספור של מחקר