זה מחזיק שלך להתייאש?

"ארנב, לכודה על ידי שועל, אין מה להפסיד על-ידי תקיפת ארנבים יש שיניים ואני, לפעמים, הארנב הוא בר מזל. טום קלנסי "מוכן או לא, אתה חי בשביל המלחמה כאשר זה הדבר היחיד שאתה חייב" חיים על תפילה בון ג'ובי כמה דברים מכוערים כל כך להיות נואש. מה שאתה יכול להשיג כאשר אתה מרגיש שהאש מגיע אלייך? זה אחד המצבים הגרועים ביותר שבו בני האדם יכולים להיות או לא? כמו רוב הדברים בחיים, הכל תלוי איך לראות את זה. כאשר יש יותר מה להפסיד, כאשר המים מכסה את האף ואין לך בשום מקום? לאן תלך, ואז האדם מראה מה יש בפנים. מי שרוצה להתאבד. מי שרוצה פשוט נתן לה לעבור הגרוע ביותר. עם זאת, ישנם אנשים שלוקחים את הגזע. ראיתי משחקים כדורגל שם הכל נראה אבוד, למרות זאת, השחקנים להישאר בבית, עדיין בועט את הכדור ולהמשיך מנסה להשיג.

יש משהו אחר לעשות. יש אפשרויות. . השעון עדיין, כל מה שאתה צריך הוא את הזריקה. האחרונה אל המטרה. כמה פעמים היית טוב? למרבה המזל, לקחתי את עצמי.

ואני אומר. למרבה המזל, באותיות מודגשות וההון. יש לי חובות, יש להם correteado לי על אי תשלום, היה לי להתחמק פקיד ואני ראיתי את החברים שלי. רואה אותי עם רחמים. עם זאת, קיבלתי את החינוך שלי בבית הספר של החיים. זה לא חינוך קל, אבל ללכת שללמוד! להיות נואשת יש יתרון גדול. יש מה להפסיד. יש אפשרויות. המקום שבו אתה נופל לגזרים, הדרך היחידה בה יש קדימה. אין שום ספק. אין זה נכון. כדי לאסוף את מה שנשאר, כדי להראות לכם את כל, אבל במיוחד אליך, מה אתה מסוגל. עם האופנה של המשבר, יש משהו יפה עכשיו יש יותר דברים במשותף. זה בכל עת. איזו בעיה יש לך? איבדת את העבודה שלך? הם אוכלים את החובות? האם אתה יודע או לעשות? יש לנו מועדון כמו גדולים מוותר בצחוק. למרות זאת, יש עדיין מה לעשות. חשבת לשים אותך למכור משהו כדי לקבל משהו נוסף? . היי! אין שום דבר נוסף. . זה עכשיו או לעולם לא. מעולם לא היה עודדה אותך לשאול את העבודה הזאת תתעורר! זה זה או כלום. בייאוש יש מה להפסיד. אבל מה קורה אם אני אכשל, אני שוקע?… אם תפס את הייאוש, תן לי לומר לך משהו: אתה בתחתית. המקום היחיד שיש להעביר הוא למעלה. אתה תשבור את הציפורניים ואת לך rasparás שאת זרועותיו, אך אין דרך אחרת החוצה. לחיות נואש יפה: אין דרך אחרת. אז אם אתה מרגיש כי שתטבע, עכשיו זה הזמן. להשאיר הכל ואת משליכה את עצמך מה שאתה רוצה לעשות. בסופו של דבר, אין שום דרך להימנע מזה. פשוט לנצח או להישאר בניסיון. לא יודעת מי אתה, אבל אם אתה לא פסקו אתה נופל, אומר שיש לך עדיין סיכוי. נצלו זאת! לנצל את האפשרויות שלך, ומשאיר את הייאוש להפוך משהו טוב.