הצ

הצ'אקרה היא מילה בסנסקריט. משמעות הדבר היא גלגל, הוא מפנה מרכזי האנרגיה 7 ממנו התודעה, מערכת האנרגיה שלנו. הצ'אקרות לפעול כמו שסתומים, לווסת את זרימת האנרגיה דרך מערכת האנרגיה שלנו. אנחנו לפתוח ולסגור שסתומים אלה אם אנו להחליט מה אנו חושבים ומרגישים. ואת האופן בו אנו תופסים את הסביבה שלנו… הצ'אקרות אינם הפיזי. הם היבטים של התודעה באותה דרך ההילות הם היבטים של התודעה.

כל החושים, כל התפיסות שלך, ההכרה שלך, הכל מה ניתן ללמוד, ניתן לחלק שבע קטגוריות. לכל קטגוריה ניתן לשייך צ'אקרה מסויימת. לכן, הצ'אקרות לייצג לא רק בחלקים שונים של הגוף הפיזי, אלא גם חלקים שונים של התודעה. אתה מרגיש מתח בתודעה שלך, אתה מרגיש כך הם הצ'אקרה, אשר משויכת החלק לחוץ של התודעה שלך, בחלק של הגוף הפיזי המשויך צ'אקרה זו. היכן אתה מרגיש את הלחץ, תלוי למה אתה מרגיש את הלחץ. אם המתח למשך זמן מסוים או מגיע עוצמת מסוימים, האדם יוצר השפעה במישור הפיזי. מגישים סימפטום במטרה ליידע את האדם על גופם, מה הוא עשה זאת גם במודעות שלהם.

אם האדם משתנה משהו בדרכם ומקבל את ההודעה של תופעה זו, תופעה זו יש סיבה קיים יותר, הוא יכול להתפרק. זאת לפי מה מישהו מאמין, אפשרי. הכל פתוח, הכל יכול להיות יכול cured. היא באה רק כאשר אתה יכול לעשות זאת. בצ'אקרה הראשונה בסיס צ'אקרת: צבע אדום, החישה פונקציה: ריח הצ'אקרה הצ'אקרה השנייה: צבע כתום, החישה פונקציה: Schmecken השלישי הצ'אקרה עבודת יד: בצבע צהוב, החישה פונקציה: ראה צ'אקרת הלב של הצ'אקרה הרביעית: ירוק של פונקציית ורדים, החישה גם: מפתחות צ'אקרת הגרון של הצ'אקרה החמישית: צבע אור כחול, החישה פונקציה: האזנה העין השלישית של הצ'אקרה הצ'אקרה של – השישי: צבע Indigoblau, הפונקציה החישה: כל החושים הצ'אקרה השביעית להכתיר הצ'אקרה: צבע: סגול. הפונקציה החישה: טהור להיות הבנה עמוקה יותר של הצ'אקרות באפשרותך לקרוא לדוגמה, לדון בפורום חכמת הנסתר.