הערות של שיווק (חלק II)

מאמר זה שייך ההערות של סדרת שיווק. עבור הבנה טובה יותר, אנו ממליצים לקרוא חלקים שלב אחד, 3 ו-4 של שיווק השתנה באופן דרמטי בזמן שהיו המכונות מסוגל לייצר בקנה מידה גדול. לאחר מהרגע הראשון של להט המפיקים וראיתי כי מי למכור להם מוצרים רבים. שלה מחסנים, המדפים היו מלאים, מספר הקונים הגיעו לעשות עסקים. . הנה בעיה רצינית עבור הכלכלה ולקבל אתגר מיוחד לכל, אך, מעל הכל, עבור יזמים כי זה לא קל כמו הודרכו מי קנה מה היה נעשה בקפידה.

דברים מואץ בקצב התרחשו והחל כבר נהיה משפחה כמה מונחים הקשורים החשש של מערכת זה היה פונקציונלי יציבה, דינאמי, אבל זה עכשיו היו כמה בעיות. מונחים אלה היו: משבר, עריקות, אבטלה, דיכאון, התאמה, הצנע, הסגירה, סגירת דלתות של חברות משגשגת, חנויות יפות מצויד היטב. זה היה ברור כי היו דברים, בין הדברים האלה הופיעו שוב הידית הרצויה של מחבת שהיה עכשיו אין יותר בידיו של המפיקים. מסיבה זו, נטל מלאי גבוהה, מכירות נמוכות, החוב, נאלץ סגירות של בשטחה, השיתוק של צמחים שלהם בסצנת הסיום לא יכול להיות יותר מהמם. הקונים נמלטו מפחד בין היתר כי הם גם לא היה כסף עם הרכישה הזאת, כי הם איבדו את מקום עבודתם או כי הם רצו להתמודד טוב יותר את משאביו. האמת של כל מה היה דבר אחד, עידן חדש נולד, לעתיד תנאים ואינן מיושמות על-ידי המפיק והתחלתי להיות חזקה וחשובה מאוד קונה יותר רפלקטיביים, ושולט חמקמק. מעתה ואילך, יהיה צורך להציע לו דרך הטענה כי יכול להיות רציני סיבות לקנות או יהיה לפנות גם את הרגשות שלהם, כפי שהיא עדיין אדם בעל חלומות, פנטזיות, אשליות, אגו עצומה אשר, לפחות חלקית, אתה יכול להיות מרוצה עם סחורות ושירותים.

שיווק לבוא על הבמה ולמעשה נכנסה עם כוח כוח רב; לפתות את הקונה, נקרא גם הצריכה של לקוחות, היא אמנות שבה יש צורך להשתמש בכל האמצעים licit, ריאלי ובר קיימא אשר נמצאים בקצות האצבעות של מי שרוצה להיכנס לשוק או להמשיך לגדול בתוך זה. זה חייב להעשות בזהירות רבה, מבלי להזניח את המאפיינים של הלקוח לרבות אלה: זה הוא זהיר היא לוהטת, לא רוצה לקנות מציעים דבר ראשון, לא נאמנה, לא מרגיש מחוייב אף אחד לא הודה. רק רוצה לקנות מה שאת צריכה, אינו מקבל לחץ. התנאים החדשים TThe היו נתון בלתי הפיך. אין תרופות אחרות אך לשחק לפי החוקים שנקבעו על-ידי השוק, סוג של ממלכת ללא מלך מי מאוחר יותר יהיה כללי שלה באופן ריבונית, שנפוץ לשום דבר מלבד תוצאות טובות, המטרה הסופית של כל גיבוריו שנקרא יצרנים, משווקים, קונים. הלקוח מרגיש חופשי וגם עכשיו עושה תרגיל האוטונומי של יכולתה לקחת החלטות, לא מעריכים אותך. אף אחד לא האחריות שלך כדי לבחור את המתאים ביותר עבור האינטרסים שלהם. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.