הסיכונים של דיאטות לרדת במשקל

אולי כבר ניסית לעשות דיאטה לפני, התוצאות לא היה הטוב ביותר, או אולי יש מה שהוא רצה. אבל לא נמשך מספיק זמן. זה קורה לעיתים קרובות מאוד, הסיבה היא כי תזונת המשמש עבור אובדן משקל לא תמיד מתאימים. דיאטה היא תהיה יעילה, חשוב לספק את הגוף שלך כל החומרים המזינים שהוא צריך. כאשר אותם לדיאטה הרזיה לא תספק לגוף אותם חומרים מזינים הדרושים, בגוף מתרחשים כמה דברים לא מועיל: 1.

תזונה: הסיבה על ידי אילו אותם אנשים עליית משקל הוא כי צורכים אנרגיה עודף (שומן, פחמימות וחלבונים). הפתרון הברור הוא להפסיק לאכול. הבעיה היא כי כאשר הדבר נעשה הגוף לא רק להשיג אנרגיה, אבל גם מזינים אחרים שאתה צריך. זה unbalances את הגוף, פוגע בבריאותם. כאשר דיאטה ואולי הערה ככוח שלו נמוך, הופך להיות יותר מבעבר ולחוות את הנוחות אחרים. זה יגרום לנטוש את הדיאטה קלה יותר. 2 האטה של חילוף החומרים: כמו מנגנון הגנה מפני אובדן משקל, הגוף שלך יהיה להפחית את קצב חילוף החומרים. פעולה זו תגרום מבלים פחות קלוריות לפני, וכך גם החדש קצב חילוף החומרים נשמר אפילו כאשר להשלים את הדיאטה.

זה יגרום לזה לאחר תרדמת כפי שנהגתי לעשות את זה, להעלות במשקל בקלות רבה יותר מאשר בעבר. 3. אובדן נוזלים: דיאטות רבות מומלץ להקל על אובדן נוזלים ומגביר למרות זה מקלה על ירידה במשקל, חוסר איזון של הגוף שלך. מסיבה זו, כאשר אתה חוזר דיאטה רגילה, לשחזר במהירות את המשקל שאבדה לו. להקפיץ אפקט: אפקט זה קורה הוא בשחזור מהיר לאיבוד משקל. מצב זה מתרחש מאחר רואה את הגוף שלך כי כמות המזון שהולך לקבל בעונה הבאה יכול להפחית באופן דרסטי בעתיד. לאחר מכן, כדי למנוע כי חייו בסכנה, עכשיו אני אוכל בדרך כלל, הגוף שלך יתחיל לצבור יותר שומן מאשר בעבר, יש שמורה. כדי להימנע מבעיות אלה עליך: 1. דיאטה זה מאפשר לך לבחור שלך הגוף כל החומרים המזינים עליך ואני באותו זמן קבלת פחות קלוריות. 2. להימנע כי רואה את הגוף שלך, כי זה עובר דרך תקופה של משבר: 3. לעשות דיאטות לעזור לך לרדת במשקל ללא תחושת רעב. 4. תוספת הדיאטה עם התרגיל, כך מאבד משקל מבלי להפחית קלוריות רבות מן הדיאטה. אם אוסקר קורדובה אלחנדרו רוצה לדעת עוד על דיאטה בריאה, יעיל PD. אני רוצה את חוות דעתך על המאמר הזה כדי לשפר ולא יודעים איזה סוג של מידע רוצה. אנא, לך את זה, לתת לי הדעה. תודה.