החלפת את המעברים פיר קרדן פיריםהמדחף VAZ

נוהל פשוט זה דורש מיומנויות מסוימים חובה ציות לחוקים של עבודה זו. דרייב-שאפט החלפת u-joints, סימן הוא ללחוץ בעת הפעלת המכונית, וכאשר שנצפו podjomnike או בורות, עם gearbox נייטרלי, מתחייבים ידיים על שני החצאים של חוצה, לעשות תנועות סיבוביות די עם הידיים לכיוון אחד את השני, אם המעברים נורמלי, לא מרווח אתה תרגיש את התחושה שלמה, אם יש ניסוח, אתה מיד מרגיש מתקפת הנגד בחיבור, כתוב להחליף את המפרקים u. בדוק את שני המעברים. לא מוגזם יבדקו גם המדינה של התנאי מיסב על תנאי rezgiometallicheskoj אלסטית המצמדים, זה לא אמור להיות ויזואלית עקבות של דמעות או סדקים של צינור גומי. לפני החלפת מקלדת הכיוונים או שניהם, להסיר את דרייבשאפט שלך הלכה. מצמד, תן את החיבור הסרן האחורי כמפחית shank, תיקון הגוף מיסב חיצון, לשלם ביטוח (פסיס) ומסירים אותו המצמדים אלסטי של פיר.

נקי מלכלוך ולהיות בטוח לשים תווית על מפרקים קרדן פיריםהמדחף מזלג, כדי למנוע כל בלבול בעת התקנה חדשה של u-המפרקים. אם לא תבצע פעולה זו, המוט הילוכים יפלוט ויברציות כמו פלטפורמה (s) במפעל, החלפת מחבר מקומות מפר איזון זה. להסיר טבעות שהגנו u-המפרקים, זה נוח לעשות חד kruglozubcami עובד על דחיסה. . אז תחליף מוט גלילי תחת התחתון חוצה לה להתנהגות, vykolotkoj נחושת, מתאים לקוטר עם הגודל של מיסב חוצה דפיקה למטה זוג אחד של מיסבים, הסר אותה ממנה התקע, באופן דומה נעשה עם הזוג השני של מיסבים המעברים. נקה את חורים שתילה חריצים מתחת הפלטה ברינג טבעות, עוברים בקלילות נייר זכוכית של חצץ בינוני, שפשוף משטח zapresovyvaem lithol למקומו. כדי לבצע זאת, הוסף וצמד של מזלגות פיר קרדן פיריםהמדחף בלי מיסבים אבל מוגבה חותם הנושאת.

להציג את אחת בסוף אותה לשטיח החור, הוספה העליון ברינג, בעוד מחזיק את המוט התחתון ואת המכות קל של פטיש קטן מחבר חור שיעציב כאשר נושא באותה הרמה של מזלגות, נוסף להרגיז אותו עם מוט עד החריץ טבעת snap, חריץ הוספת את הפקק, לעשות את אותו הדבר עם כיוון השני. ולאחר מכן לשלב תגיות בעבר נגרמו במחצית השנייה תוספים חוצה בקישורים הבאים הכנס-לעשות כפי שתואר לעיל. לאחר ההרכבה לבדוק להקל על תנועת המפרקים במזלגות קרדן פיריםהמדחף. לעשות גם את גשיש הבא. כדי להחליף את u-המפרקים-מיסב חיצוני צריך לפרק, גם סימון באופן לא סופי את המיקום הדדית של מיסבים חיצון וחיבור פיר דיסקה, אם יש צורך להחליף את מיסבים קטן. לאסוף את הכל לתוך המקום, לשים את קרדן פיריםהמדחף, ניקוי, מעיל בקלילות את 'Fiolom' חריצי קרדן פיריםהמדחף. לא מוזר, אבל זה כל! אתה יכול ללכת! כבישים שמח!