ההצטרפות של רוסיה לארגון הסחר העולמי.

זה כבר זמן רב רוסיה להצטרף לארגון הסחר העולמי, שנה, אולי חמישה כבר, רק לפני כמה שנים, הנשיא שלנו אמר לנו כי הוא באופן עקרוני לא נכון מאוד, ולכן הפסקנו את כניסתם, וכיוון האחרונה האירועים שוב התחילו לדבר על הצטרפותו. אז מה נצטרף ארגון הסחר העולמי? העולם התרבותי כולו את העסק שלהם להתאים את תקני איכות מוגדרים. בעבר, היינו גאים של האורחים שלנו, עכשיו יש מפרט, וכאשר אנחנו הולכים לחנות, אין ערובה כי לא נוכל רעל מה מוצר מיוצר על פי מפרט, לצפייה על המפרטים שלהם, ומה איכות – זה לא משנה. ומה היה פעם gospriemka, כגון תקן איכות לאיבוד. קדימה. כלומר, בעת שהצטרף ארגון הסחר העולמי, הקהל ימהרו רוסיה מוכנה לספק שירותים טובים יותר המפיקים שלהם, אשר ימכרו לנו את המכוניות, באיכות גבוהה, לא זוכר את הלילה Avtovaz יערוך תחזוקה, איכות גבוהה מדי, ברגעים כאלה שהמכונית היא חודשיים לתיקונים והוא הגיע אף אחד במערב לא קורה. זה יחליף את היצרן שלנו מעבר לים, אשר תספק מוצר באיכות גבוהה יותר מאשר יצרן שלנו. בשביל הצרכן זה בהחלט טוב – בחנות לך שירות טוב, איכות הבגדים, טכנאי שירות.

רק הביקוש יעיל האוכלוסייה שלנו בקרוב להתייבש, וצריך להרוויח איפשהו. עכשיו יש לנו בשורה שרשרת של מתווכים סביב תעשיית הנפט והגז, ובעוד הם משרתים ולייעץ, כל מחסור, ולאחר כניסתו בעולם ארגון הסחר, לשמור על איכות השמן תהיה יותר חברה מערבית זה עושה את זה טוב יותר, זול יותר, מהיר יותר כוח יהיה מספיק, אפילו עם עיכוב התשלומים. ולמה כל כך הצלחנו. Ghost אנחנו זכרו, עכשיו יש לנו את הכל ברצינות – המוכר, מנהל, מכירות, המכירות הקמעונאיות. אבל הילדים לא היו עם המדע של ניחושים. שם במערב, לא מדע בר – ניהול בקרת איכות איכות.

יש לנו באותו קושי בתרגום לתרגם אותו ניהול האיכות, זה בא לגמרי שני מושגים שונים, אך שניהם התיישבו ומהם לא יכול להימלט ממנו. המערב אז בקרת איכות המדע מוזכר הסבא הגדול של קרל מרקס. ניהול איכות באמצעות שיפור איכות של חמש רמות כגון הצרכן, פיננסיים, וכן הלאה. תנו לנו לשפר את האיכות של הצרכן. לפי הסטטיסטיקה, אם שביעות רצון של הצרכן, ואז הוא יודיע חברים שש, כך כלאחר יד, גם אם זה יתבקש מאיפה הוא השיג וכן הלאה, אלא אם הצרכן לא היה מרוצה, יודיע על שנים עשר גברים, אבל עכשיו עם נוכחות של עוד רבים באינטרנט פורום לדבר על הכל. אז השאלה היא, איך החברות שלנו לפעול, אם ללכת לסלון יופי לאחר קריאת חומר לא רוצה המדד. אם המעסיק לוחץ את כל המיץ במשך שלושה חודשים ולאחר מכן נכנס אדם חדש משאבים אל הבנק, ואז שוב יש שאלות. לדוגמה, בשנות השמונים, אחרי הבחור שיכור דיסקו ניגש למכוניתו, פתח את הדלת ונרדמתי על המושב, אך הפעם המכונית התנגש במכונית אחרת. בחור נרדם במכונית פורד, פורד היה משפט לשלם מאות מיליוני דולרים, אם כי בית המשפט נמשך עשרים שנה, אבל זה לא משנה. באירופה קיימת חזקת האשמה על המפיקים, היצרן חייב להוכיח שהוא אינו פגום בזדון הצרכן, ולנסות זה פשוט לא לשלם, זה יהיה לאכול, לא משנה מה הענק לא היה שם. אנחנו גם צריכים לאסוף הרבה ראיות כי עדיין צריך להוכיח שוב חשבונו. אין פלא כי הוראות המערבי לשימוש פירט בבירור לא יכול לעשות עם המוצר, כאשר אשמתו של איש קשר כתובת מרכז השירות. יש לנו פתרונות לבעיות הקונספט, בתוספת מלחם לבחור. וזה ממש לא מצחיק. אנחנו עדיין תופסים 130 המושבים רמת החיים, ואף את המדינה בעלת משאבי טבע עשירים באמת, אבל עדיין לא בשימוש משאבים אינטלקטואליים. אז לפיתוח מילואים גדול שלנו מהנדרש ולהשתמש בו.