הדמיה, מדיטציה, היפנוזה עצמית: תרגילים יעילים

טכניקות הדרושים לביצוע תרגיל יעיל של היפנוזה, היפנוזה עצמית, פריטים חזותיים או מדיטציה לא יכולים לתאר בקלות. במציאות העיצוב של תרגיל יעיל דורש ידע מסוים של פסיכולוגיה קוגניטיבית מעבר סוג המידע יכול להביא לך קורס או ספר התפתחות אישית נפוצות. א. א. הוא מסיבה זו כי יש תרגילים ספציפיים עבור נושאים שונים ומדריכים גם להפוך את כל ההיבטים של האישיות.

טרנספורמציה של כל היבט מחייב בהתחשב רכיבים שונים כדי להפוך את העבודה יעילה, עמוק ומתמשך. זה אפשרי לדבר על הנחיות כלליות מסוימות, צריכה להיות מלווה בתרגילים היפנוזה עצמית, הדמיה, מדיטציה, אך חייב להילקח בחשבון ניתן לפגוש את הנחיות אלה אינו מספיק כדי לעצב תרגיל זה מייצר שינויים רגש וחשב כי באמת להפוך תחומי האישיות באופן מתמשך. â קווים מנחים אלה לשמש מדריך כדי לדעת מה להמתין שנה ולבצע אותם כראוי, אך לא כדי לעצב תרגיל. א. למרבה הצער, אנשים רבים חושבים שהם יודעים מה נדרש לצורך שינוי צורה האישיות שלך עם סוג זה של האסטרטגיה ועד כתיבת ספרים בהקשר זה, כאשר במציאות רק גורמים מספר קשיים הטרנספורמציה של האדם באמצעות תרגילים עוצב על-ידי אותם. זוהי הסיבה מדוע אדם יכול להרגיש בטוח מאוד של עצמה מה פתאום, בלי שום סיבה נראית לעין, מתחלקים שוב התחושות של פחד וחוסר בטחון. עכשיו להסביר מה קורה מה אני מתכוון עם מספר קשיים האישיות של אלה המשתמשים בתרגילים גרוע תוכנן.

העניין הוא כי תרגילי תכנות הנפש, כפי שאנחנו מכנים כל האסטרטגיות האלה של הדמיה, מדיטציה, היפנוזה, יכולה להיות בשתי דרכים שונות של משחק בהעם. הראשונה היא מה אנו נתקשר מבנה הגנתי או הגנה כפי שהיא מכונה בדרך כלל בבית הספר הישן של הפסיכואנליזה. השני הוא כי אנו מחפשים באופן אידיאלי סיבה עם תרגיל התכנות הנפש, כלומר שינוי באופן אוטומטי של המוח להגיב לרמה עמוקה. א. בנוסף משתי דרכים אלה תרגילים בפועל, היפנוזה והדמיה יכול להשפיע על אזורים שונים של המוח האנושי כמו הנקודה העיקרית של ההשפעה שלו. א. אם לדבר בהרחבה ניתן לומר כי הם יכולים להשפיע על ראשית behaviours, רגשות או מחשבות ובהתאם אילו מבין שלושת האלמנטים האלה משפיעים על הראשון, תהיה להם השפעה שונה על שני היבטים אחרים. כפי שאתה יכול לראות, להבין הדינמיקה של התרגילים האלה הוא הרבה יותר מורכב מאשר מה מניחים על-ידי הרוב המכריע של הספרים לקראתו: לחשוב חיובי, כבר. האמת היא לא לכל אחד יש ידע אודות שיטות אלה נראים פשוטים מאד, לניהול עבור כולם. א. להסביר את זה פשוט תנאי, הסיבה מדוע במקרה זה הביטחון האישי מה פתאום אבוד הוא בדרך כלל (למרות שזה לא האפשרות היחידה) האדם מתרגל כספת להרגיש או autoconvenciendo של כספת להרגיש, אך לא עשה זאת כראוי, אז מה הוא באמת עשתה כדי ליצור מבנה הגנתי של מחשבות או רגשות למעשה להסתיר חוסר ביטחון שלהם, אבל התרגיל יש פוטנציאל לא כדי לפתור את זה חוסר בטחון היה מוסתר. א. לכן מספיק כדי להתמודד עם נסיבות החיים מסוימות או מכניסים מסוימים בטחון המצב הנפשי כדי להחזיר. א. הדבר הגרוע ביותר של העניין היא כן אפשר להחזיר את האדם לחוש חוסר ישע מאשר לפני לא משוכנע כי הקרן הוא אדם חסר ביטחון לחלוטין להשפיע על ההערכה העצמית שלהם, self-concept שלהם יוצר עוד יותר חוסר ביטחון או וכך קשה יותר להתגבר על. לגבי רמת העומק של טראנס היפנוטי הדרושים כדי להביא לשינוי אמיתי, היפנוזה, ויזואליזציה והן מדיטציה, חיוני כדי ללמוד להתרכז עמוק. לא אפשרית נקה הרעיון שנובעת עמוק דרך מילים, מחייב עושה את התרגילים עד מרגישים כי רמת התודעה, ולמעשה זה הוא אחד החלקים החשובים ביותר בעיצוב של תרגיל, ההוראות מתאימות ללכת ומאפשר המשתתף כי נפשו ללמוד להתרכז ויזואליזציה מעשית יותר כמו יותרהיפנוזה או מדיטציה. כדי לתת לך מושג איך חי ברמה זו, למצב נפשי שבו ניסויים רציונלי לא כבר מדריך המסקנות שלנו, אך אנו יכולים לעקוב אחר קו המחשבות מבוסס על התחושות והרגשות שלנו. פעימות שלי הוא כמו כאשר אנו אומרים כי זה יקרה, אין שום סיבה הגיונית כדי נניח האירוע. א. התחושה בתוך הטראנס דומה, מה שחשוב הוא הרגש, לא את המחשבה. לא חשבתי להפסיק לתפקד, או להפסיק להיות חשוב, אך או מדריך המוח בזמן טראנס תחושות הנגרמת על ידי קולנו הנפש או מי להנחות את התרגיל של מדיטציה, היפנוזה או צפייה. א. תרגילים שנוצרו כראוי אינם מפיקים את ההגנות להסתיר את הבעיה על פתרונה, אלא הם הפך דרך תחושות תהליכים עמוקים נפשי מעבר לרמה של המודע הרציונלי חשב שבה אנו פועלים בכל יום. א. שם טמונה הכוח המדהים של ההצעה נפשית. פסיכולוגיה הגורל הם קבוצה של פסיכולוגים ומטפלים עם שנים של ניסיון המוקדש רווחה רגשית. אנו מזמינים אתכם להכיר את התוכניות שלנו שבה באפשרותך ליצור שינויים בהרגשות שלך כדי הרווחה גדולה יותר. ידוע שמע היפנוזה עצמית, מדיטציה והדמיה כאן: תוכניות לעזרה עצמית כדי לשנות רגשות כאן מוכרות: