דרכים להגדלת מכירות באינטרנט

שלום אם תשאלו כולם תצליח למכור באמצעות האינטרנט, תוכל לספר לאף אחד יכול לזכות את חייך מקוון.זה באמת נכון אבל אם זה נכון כי כדי להגיע 15% מי triumphs באינטרנט היא מצריכה מושגים וידע מסוים. אחד הצרכים הוא אתר אינטרנט, את 85 או 90% אתרי האינטרנט שלהם לא נותנים את התוצאות שהם רוצים. אחד הליקויים העיקריים הם עניים מכתבי מכירות.אני מציע לתת תשומת לב כדי לשפר אפילו הפכתי אחד 10 או 15% אשר הוא מצליח מכירות מקוונות. 1. לכתוב מכתב מכירות טוב, שזה הכרחי כדי להקליד אותו מחדש, להיות ממוען לאדם מסוים דו pluralices לא.כאשר קרא קונה פוטנציאלי ירגישו מזוהה. 2.-אנשים אוהבים לקרוא ולהקשיב חוויות חוץ מדגים, מדגיש את היתרונות של מוצר זה לקנות אותו.

3.-ארה ב הסגנון של תבליטים, כאשר תשתמש היתרונות או מאפייני המוצר לשים באופן גרפי. 4.-יוצר עניין לקורא מהשורה הראשונה.הכותרת של התקנון צריך ליצור רצון להמשיך לקרוא.אם מצליחים ללכוד את הקורא על פי הראשון תהיה לך הצלחה במכירת קו. 5.-משתמשת לעיל ברשימה לשם רק לאחר הכותרת, אשר רוצים להיות מסוגלים להמשיך ביצירת ושומר שלך משחק דארטס הטובה ביותר כך כי כל אחד מהם ריק!. 6.-עכשיו זה הזמן לכתוב כל מה שעולה על דעתך, זה הזמן לתת לזה לזרום כל הרעיונות.Escribelo הצידה, esn טיוטה כבר יהיה לכם זמן כדי להעביר אותו נקי.אבל זה חיוני כדי לאפשר זרימה את מלוא הפוטנציאל של הסופר. 7.-המוצר חייב להיות מופנה הלקוח הפוטנציאלי.לך, TI, וכו '.לא לכתוב עבור החברה ולא לך.הלקוח צריך לשמוע מה להביא לרווח כפי שהוא יכול לשפר את המוצר החיים.לא הגישה שעם הסברים איך הפכת, וגם איך תהיה החברה. 8.-פסקאות קצרות פועלות בצורה הטובה ביותר.מכתבים ארוכים לתת תוצאות טובות אך פסקאות ארוכות אינם פועלים.

9.-מדגיש את היתרונות, לא את התכונות, שוב, פוטנציאל הלקוחות הצורך לשמוע את היתרונות שהוא יכול להביא לך.אם אתה עומד לשנות את גלגלי המכונית, secesitas לדעת כי המוצר תמנע תאונות לפני בלימה פתאומית.אין במקרה זה מכירת גלגלים centrate אבטחה עבור המשפחה.זכור!הטבות לא תכונות. 10.-להשאיר את הקורא להלן.כמה מכתבים נראים כאילו הם לאיזה שר הכלכלה.נסה להימנע ממילים מאוד מסובך או טכני.זוהי עדיפות כדי לשמור על שפה פשוטה ולספק מידע שהוא קל להבין. 11.-כולל מילים על פי סוג כלשהו של הציבור.המוקד לציבור בעיקר ללכת שכר.התוצאה תהיה כי הקורא הוא יותר בנוח. 12.-מכתב מכירות, הוא רק עבור מוצר, אל תנסה למכור מוצרים מרובים באמצעות אות מכירות זהה.אשר יביא בלבול, הלקוח לא יקנה. 13.-ניסיון ב- Excel, אך מעולם לא להגזים.ישנם אלפי אנשים שעושים את אותו דבר כמוך.לאחר מכן כמו האר .for להיות מאוד אישי, המוצר חייב להיות מקורי.Agregales יותר מאשר אחרים, מבטיחה יותר רכישות או בונוס.מעשיר את המוצר! 14.-לספר את האמת.לנצח כמויות מוגזמות בתקופה קצרה של זמן נותן תחושה רעה.אף פעם לא חושב תקוות שווא.שום דבר אינו יכול לענות, פחות חושב כי elos posiblesw הלקוחות הם אידיוטים. 15.-להיות ספציפי.אין מידע extraño.יוצרת ספקות נוספים אחד שמכלילות אחת הספיציפי בכלל מה אקספרס. 16.-ליצור שאלות ותשובות עבור זה לא מתאים ספק המוצר הוא טוב המלצות 17-ארה ב, כתיבה לשעבר לקונים תוצאות משביעות רצון אני מביא להם את המוצר.לפני שתהיה לך לבקש הרשאה לפרסם את שמו.ללקוח הפוטנציאלי תרגישו הרבה יותר טוב לדעת הדעות של אחרים קונים. 18.-כותרת היא לא רק בהתחלת!.כותרת טובה באמצע האות יכול להחזיר תשומת הלב האפשריות כעם. 19.-למנוע שאלות להעליב את האינטליגנציה של הקורא.האם אתה רוצה להיות מוצלח כמו אני?.רוצה לזכות 1,000,000 יורו בשנה?.בבקשה… 20.-מציע מתנה גם אם לא לקנות.זכרו כי לא עשה את הרכישה עכשיו אבל בעתיד? 21.-ביטויים חיבור של ארה ב.אך זה אינו הכל, עדיין יש יותר.., זה עושה את הקורא מאבד את המראה של הטקסט, באפשרותך לחזור לספר לו את היתרונות apotaria את המוצר. 22.-כולל מועד אחרון לרכישת מוצר או שירות.זה מביא תחושת דחיפות במוחו של הקורא.אתה יכול לשים הצעה זמין 24 שעות ביממה, רק 10 פריטים זמינים… 23.-שיטות תשלום Explicales, כתהליך, כי אין ספק כ התהליך היה.כרטיס אשראי, המחאה, סדר הדואר.זה מבטיח את האבטחה של הנתונים ואת העסקה.Explicales כפי שהם יקבלו את המוצר. 24.-מציע את הכסף חזרה עם אחריות 30 או 60 יום.Deves מזכיר כי המוצר או השירות יש אפס סיכון עבור הקונה. 25. – Instrtucciones, כדי לאפשר ללקוח הפוטנציאלי, באפשרותך לבצע עסקת.., לא לחכות יותר לקבל XXXXX כעת 26. – קבל מבט ב- PostScript (PS), מזכיר מה ירכשו והיתרונות שלו. השלבים הדרושים כדי לעשות את מכתב מכירות טוב כי הוא 90% של הזדמנויות רכישה.אני מקווה סייעו לו!