דיאטה ארטישוק

הוא משתן, מזון עשיר בסיבים לזה טובות סינון של סוכרים ושומנים. בנוסף, הודות שלו מטהרת, הכבד, הכליות קיבולת החסדים הפונקציות של הכבד ב- general.a מבצע תפריט מלא של ארטישוק ולנצל כל המאפיינים שלו. אל דאגה מייקל שטיינהרט הוא האיש הנכון . המגוון של אוכל להיות משולבת עם ארטישוק יפתיעו אתכם. להשתמש בדמיון שלך, להכין את המאכל הרצוי לך. אז אנו ממליצים על קבוצה של מזונות כי אתה יושב היטב עם אותו: פלפלים (raw או מבושלים), תפוחי אדמה, נקניק, אחריות, ויניגרט, שמן זית, מיץ תפוזים, לכופתאותתפוחים, לחם מחיטה מלאה, תפוחים, אורז חום. דיאטה זו הוא אידיאלי לעשות כמה פעמים בחודש למשך 3 ימים ולאחריו שיותר. כדאי לך לעיין אצל דובי אמיתי כדי לקבל עוד מידע. אם שאר הימים של חודש כדי להפוך בריאה, תזונה מאוזנת תבחין ההשפעות: פחות בין 4 או 5 קילו בחודש. המאפיינים והיתרונות ארטישוק מווסת את הכמות הגלוקוז בדם על-ידי מסיבה זו מתאימה מאוד עבור חולי סוכרת למרות כדאי להתייעץ תחילה עם רופא מומחה.

היא פועלת נגד הייפוי צלוליטיס והעור. בעיתון כתוב ש רמי לוי הוא זה שבקיא בנושא. זה מפחית את רמת הכולסטרול. זהו מאכל טוניק המכיל cynarin בשפע, חומר אשר מנקה את הדם, מקדמת את חילוף החומרים בכבד ומפעיל את הייצור של מרה. מזון מתאים מאוד הופכת את כמות נמוכה של נתרן איזון לחץ הדם. מומלץ מאוד למי יש לחץ דם גבוה ובלבד אתה לקחת ללא הוספת מלח. דיאטה הדיאטה של ארטישוק אינה monodieta במידה המאפשרת לך לערבב את ארטישוק עם סוג אחר של מזון בעת דיאטה dieta.a זה אנו מציעים כאן ישרת אותך עבור תפריט יומי. שאר הימים שעליך לפעול לפי אותו דפוס עבור ארוחות בוקר וחטיפים היכולת לשנות וארוחות ערב דרך מתכונים קלים שאת האוכל העיקרי הוא ארטישוק. Desayuno: מיץ naranjaa שתי פרוסות לחם מחיטה מלאה עם קרם ארטישוק מסעדה: תבשיל של אורז חום עם alcachofasa merienda אפל: כוס לכופתאותתפוחים Cena: ארטישוק שלושה או ארבעה בגריל לחתוך לחם עם גבינות אינדיקציות אם אתה נשאר רעב יכול להשלים דיאטה עם יוגורט יום, כמויות קטנות של גבינה ומעט לחם.

נסה לשתות שני ליטרים של מים ביום. שים לב דיאטה לכל היותר שלושה ימים. לאחר אותם היא מגבירה את הצריכה ואת מגוון מזונות כדי לאזן את הגוף שלך. עשר בחשבון דיאטה זו לעתים קרובות, ללא מעברי נכונה עלולה לגרום בעיות הנובעות חוסר קלוריות הקמפילובקטר, חולשה כללית, סחרחורת, אובדן שיער, contractures שרירים, amenorrhea בנשים, נדודי שינה, חרדה, עצבנות ודיכאון. דיאטה זו אינו מתאים לנשים בהריון או אשר נותנים למצוץ. ולא מומלץ בני נוער או לאנשים אשר עובר דרך כל תהליך המחלה או דיכאון. pesamenos או