ביאורים הרלוונטיים של שתי משמעויות להיות בודד

זו יוזמה דיגיטלית המאפשרת היפר-טקסט, מכוון כל העסקים האלה, ארגונים גדולים, כמו גם גם בודדים (חברות קטנות ובינוניות), לאותם אנשים השואפים עמדות של הכתובת, ההזדמנות כדי להעריך את היכולת שלהם הוראה ולא את הכלים המתאימים כדי לתכנן את פיתוח והרחבה של תפקיד ניהול. הבלוג הזה מראה בסיסי, אלמנטים חשובים של הידע בצורה של סקר וניסויים חיוני שיכול לתת אינדיקציה התאמתו כדירקטורים, הם נלקחו מעבודה של ברט (2003). יש צורך לקחת זמן לעצמו באותו, העוסקת המשקף על כישורי הניהול שלהם; לדוגמה: \"הכסף מאפשר לקבל\" לפני לאסון הזה, הפתרון המוצע על ידי ברט (2003) הוא זה עליך להחליט \"ולהתפכחות של הקריירה המקצועית שלו והתקדמות שלו\". . בוא נעבור על היסודות של איזה יכולת הוא מודאג, לפי כדי בראבו (2002:pag. ix) קוראים לו כשרון מיומנות ביכולתו של אדם לבצע מסוימים פעילות; בדרך זו, את היכולת של מנהל בהתאם לקיבולת שלהם ואת היכולת להוביל ארגון לעבר המטרות שנקבע בעבר נחשב בתחום העסקי.

העולם משתנה לנקיטת צעדים גדולים אובדות מתצוגה, על בסיס העובדה כי המשבר הכלכלי העולמי ישפיע על המגזר העסקי, מצב מקדם חברות בוצעו חתכים רבים כוח אדם, ארגון מחדש, redeployments. העבודה ניתן לראות בכיוון המגמה של צמצום, העובדים אשר נשארים על ארגון העבודה במשרה מלאה מלא, מסופקים יותר הזדמנויות לעבודה במשרה חלקית, חוזים זמניים או פשוט שמתרבים העובד רשמי או אוטונומיות הכלכלה. מצד שני, מפעלים קטנים או בינוניים, עם הצוות מתון, בסיסי, כלומר פחות סיכוי המתעוררים. בנוסף, בראבו (2002:pag. ix) מוסיפה המדריך, עופרת, לתקשר, להוביל, החלטות, משא ומתן, לפתור את הקונפליקטים פעלים שפעולות חשיבות קודם כל הוראת פונקציה של כל ארגון ציבורי או פרטי. פעולות אלו דורשות את השליטה של הכישורים הגלום אליהם. כפי שהוא טוען ברט (2003), מנהלי ולא לפתח את הקריירה ב חברה אחת, הם נוטים שווה ללכת מאחד לשני, במקום לטפס בשלבים חברה אחת. בקיצור, כישורי הניהול הם חיים היכולות חיוני כי ההנהלה חייבת לפתח לפי הזמנים של הגלובליזציה, צורות חדשות של הארגון, ייצור, עבודה, עושה עסקים, טכנולוגיה חדשה, הומניזם.

(בראבו, 2002:pag. ix) בנוסף לאמור לעיל, חדשנות טכנולוגית דורש צורות חדשות של עבודה מיומנויות חדשות, המודרניות ומדגיש השימוש בטכנולוגיה דיגיטלית עבור הגל להגיע קביעות שלהם בזמן. למה הבלוג מתכנסת 2 תנאי חשוב בעולם העסקים לתקשורת אורקולי, הכישורים, שידור טלוויזיה דיגיטלי, שכן המילה החלום יותר בטלוויזיה היא מונח דיגיטלי, אשר מהפכה את התפיסה המודרנית של הטלוויזיה. בעקבות בעניין זה, Zettl (2000) אומר כי רבים הם היתרונות שמושגות אנלוגיים לשידורים דיגיטליים, ובכך איכות תמונה וקול, תאימות וגמישות עם מערכות ממוחשבות, התעבורה אות, דחיסה, אפילו תבנית ' טלוויזיה דיגיטלי מייצרת תמונות וצלילים באיכות מעולה המאפשר לעבוד עם מספר דורות של אותה קלטתכמעט ללא מציג התדרדרות של תמונה או קול. בנוסף, הוא מספק גמישות רבה להשפיע וליצור תמונות ומאפשר הדחיסה של מידע כדי להשיג תחבורה יעיל, אחסון\". הטוב מכולם הוא כי ניתן להעביר את האות הדיגיטלי ישירות למחשב ללא צורך לסרוק, תאימות זה מאפשר המימוש של אפקטים מיוחדים, תמונות שנוצרו על-ידי המחשב וכמובן בעזרת האינטרנט, יכול לסמוך על טלוויזיה דיגיטלית דרך online. בראבו הפניות פאדילה, Tonatiuh, א 2006. מחבר המצגת מיומנויות עבודה של המדריגל טורס, ברטה אמיליה (2002). פ התשיעי. רקטור האוניברסיטה למדעים כלכלי ניהול באוניברסיטת גואדלחרה. ? ברט, VickKy. 2003. כיצד להעריך ולשפר את מיומנויות הניהול שלהם. מערכת ניהול 2000, דרום אמריקה ברצלונה, ספרד. Zettl, הרברט. מדריך 20020 טלוויזיה הייצור. הבינלאומי תומסון, מהדורות המהדורה השביעית.