אתר האינטרנט נגישות ושימושיות

שימושיות היא אחת ביותר הקשה על הבעיות בתחום של בניית אתרים היום. פשטותו אשר מקל על אנשים לנווט דרך האתר מהר ככל האפשר, כך שהוא מקל גישה למידע נבחנה השימושיות של אתר אינטרנט. נגישות הוא מושג אשר מבולבל עם הרעיון של שימושיות. לעניות דעתי רמי לוי יכול לקבוע . מתייחס יצירת התוכן של אתר האינטרנט זמין לכל אדם. שימושיות היא אחת ביותר הקשה על הבעיות בתחום של בניית אתרים היום. פשטותו אשר מקל על אנשים לנווט דרך האתר מהר ככל האפשר, כך שהוא מקל גישה למידע נבחנה השימושיות של אתר אינטרנט. נגישות הוא מושג אשר מבולבל עם הרעיון של שימושיות. 7%A8%D7%99%D7%98%D7%A0%D7%99%D7%94.aspx'>דניאל טאוב. מתייחס יצירת התוכן של אתר האינטרנט זמין לכל אדם.

הקשר בנושא שואבת תשומת לב על פי המגזרים השונים של החברה. מדוע? מאחר 1 ב 5 אנשים בארצות יונייטד יש סוג של נכות, איור זה מתורגם כ – 30 מיליון אמריקאים. הדמות ממשיכה להגדיל, עם בואה של גיל של אנשים בוגרים. במהלך העשור האחרון, היה לראות גידול מרהיב של 25%. לאינטרנט? אחד עשוי לתהות, "מדוע הוא באינטרנט מקום מרכזי בנושא שימושיות זה?" האינטרנט שינתה את חייהם של אנשים במהלך העשור האחרון. אנשים הצליחו לעשות דברים שלא היו מסוגלים לעשות לפני כן, זה כולל אנשים בעלי מגבלות. אנשים מושפעים אין הזדמנויות רבות לעומת אנשים שאינם היטב ויכול.

לאינטרנט סיפקה להם דרכים של איסוף מידע, תקשורת, אינטראקציה חברתית, השתתפות בפעילות תרבותית ומספקת להם תעסוקה. עם זאת, נתונים סטטיסטיים מראים כי הפוטנציאל של האינטרנט להציע הזדמנויות אלה עדיין לא ניתנת למקסימום כי אנשים עם מוגבלות נחסמת על-ידי בעיות שימושיות בשימוש שלהם במלואה. המעוניין שהשאלה של כלי השירות לא ראיתי רק על-ידי מוסדות הקשורים למתן תמיכה לאנשים עם מוגבלות, הרוב של מגזרי החברה צופה מקרוב את התקדמותו. מוסדות אשר מעורבים המסדירים, חינוך, מדיה, שירותים ציבוריים, והן אפילו עסקים במגזר הם משקיפים על המשחק. יתרונות היתרונות של שיפור הנגישות של אתרי אינטרנט לא רק יהנה לאנשים בעלי מגבלות, אך הם משפיעים על קהילת האינטרנט כולה. חברות, שירותים, מידע קמפיינים, כולם ייהנו. אנשים רבים מתקשר לפיתוח אתרי אינטרנט בגישה עיצוב אוניברסלי. זוהי צורה של פיתוח תוכן אינטרנט, אשר להכיל את המגוון הרחב ביותר של המשתמשים. פונקציות מסוימות של ללוגו זה הן: מתן יכולת פעולה הדדית של יישומים, גישה לנכים; לוקליזציה והתאמה אישית. המלצות לשיפור הנגישות כדי המשיך מציינת כמה ההמלצות של קווים מנחים לנגישות עבור תוכן אינטרנט 1.0, אשר פותחה על ידי היוזמה של נגישות האינטרנט כיצד לשפר את הנגישות של התוכן של אתר אינטרנט. 1 הצעת חלופות לתוכן אורקולי לא כל האנשים יוכלו להשתמש סוגי תוכן שונים. אנשים אלה עשויים להיות בעלי או גרסה נמוכה יותר של דפדפני האינטרנט. סרטים, קליפים של צליל, הנפשות ותוכן אחר להיות מתורגם חלופות טקסט כדי לספק מידע על הטווח הרחב של הצופים. 2. מפתחי אין להסתמך רק על צבע שהרבה אנשים מושפעים ב- הבידול של צבע. מפתחי אין להסתמך גם על השימוש הצבעים כדי להעביר מידע באתרי אינטרנט. יש אפשרות לשנות גרפיקה בהם הם מקודדים לפי צבע, צבעי רקע וקידמה מאתרי האינטרנט חייב להיות חדות מספקת עבור אנשים עם כשל צבע בידול לנווט באתר. 3. הבהרה של השימוש בשפה טבעית מפתחי תוכן מסומן בדרך כלל שינויים בשפה טבעית באתרי האינטרנט שלהם. הם חייבים להיות מסוגל לזהות את השפה השלטת השתמשו באתר כדי למנוע בלבול. שליטה 4 שינויי תוכן הרגישים מזג אוויר בעיה זו כרוכה בעיקר אנשים שיש להם ליקויי ראייה או קוגניטיבית לבין אלה שאינם מסוגלים לקרוא את הטקסטים לנוע במהירות. המעבר נתפסת כתוצאה מעודף של הופעה של האתר, אך עלולה להוות בעיות מסוימות עבור אנשים עם לקות קוגניטיבית. 5. נגישות של ממשקי משתמש בהם הם אובייקטים מוטבעים שקיימים הממשקים שלהם חייבים להיות נגישים, יש לספק פתרונות חלופיים אם דבר זה אינו אפשרי. 6 מתן הדרכה ואספקת מידע אודות מידע הקשר האובייקטים מאורגנים חשוב לספק אנשים עם הדרכה כיצד לגשת למידע. יש דרכים אחרות לשיפור אתר אינטרנט במיוחד את הנגישות כדי להפוך אותו שמיש יותר. למפתחים יש לקחת בחשבון את האנשים שונים להציג את אתרי האינטרנט שלהם ולהתמקד זה בתהליך העיצוב.