אתה באמת יכול לחיות ללא כרטיס אשראי?

ב- 2007, כבר יש לי כרטיס אשראי יוקרתי ולא נוחות, זה הכרח. במדינות מסוימות זה עשוי לא לשכור רכב, לשכור חדר במלון, או קניות באינטרנט ללא כרטיס אשראי. אם אתה רוצה טלפון סלולרי, כנראה שתצטרך לרכוש דקות תשלומים מראש, לא יוכל לעשות זאת אלא אם יש לך קצת פלסטיק עם השם שלך. ללא כרטיס אשראי, אתה צריך לסחוב לכל מקום את כמות גדולה של כסף במזומן, יוצאים בתדירות גבוהה לבנק או לקנות, בתקווה כי צ'קים אישיים שלהם יקבל אותם. יתר על כן, כרטיסי אשראי יכול להציל את חייך במקרה חירום. והגרוע מכל, אנשים שאין להם גישה לאשראי נוטים יותר להשתמש במתקני ההלוואות.

. תחשיב את זה: אם חד הורית חייב לעשות פתאומי, בלתי צפוי, בהוצאות לדוגמה תיקון של הרכב שלך שווה 600 דולר מה אפשר לעשות אם אין לך את הכסף? אתה צריך את המכונית ללכת לעבודה, אתה לא יכול להרשות לעצמו ללוות את הכסף בני משפחה או חברים. היא החליטה להשתמש את ההלוואה את החנות המקומית ולשלם רק על 530 אחוז ריבית טה (שיעור שווה ערך שנתי). אם, מצד שני, היה כרטיס אשראי עם מינימום של 600 דולר זמין, זה לא היה להשתמש ההלוואה של נוכלים אלה ולשלם הרבה ריבית נמוכה יותר. הרבה אנשים משתמשים בשירותים של אלה המלווים, גם אם רק פעם אחת, להיכנס ספירלה בלתי נמנעת של החוב, בעבודה אשר כל השבוע כדי לפרוע את ההלוואות שלהם ולאחר מכן לקחת הלוואות חדשות כדי לעמוד בהוצאות השבועיות שלהם.

אנשים המשתמשים בכרטיסי אשראי באחריות לעולם אינם קורבנות של מצב זה. עוד הוסיף היתרון של שימוש בכרטיסי אשראי היא, אם נעשה שימוש באחריות, הם עוזרים לארגן את התקציב עצמו כי הם לעזור לך לעקוב אחר ההוצאות שלך. טכניקה פשוטה היא להשתמש בכרטיס אשראי לשלם באופן אוטומטי את העלויות החודשיות חוזרות (טלפון, טלוויזיה, שירותים ציבוריים, וכו '), כדי לקנות מצרכים, דלק, ובשלישי עבור כל הוצאות אחרות (בידור, מסעדות, וכו '.). מגיעים החשבונות בכל חודש, באפשרותך להשוות מה הוא בילה טעמים ביחס לצרכים האמיתיים ובצע את ההתאמות לפי הצורך.