ארכיאולוגיה של אהבה

כבר לפני מספר לילות חלמתי כי בתחילת מתעצבנת במהלך הימים הבאים. אני לאט היה להתגבר על שלב זה במידה של להגיע למצב של הכרת תודה ואושר. בסופו של דבר זה משהו, רצון, כי אני חיה כבר שנים רבות. החלום היה פחות או יותר ככה: הלכתי לפגוש אדם אשר לא יותר מ 15 שנים. ראיתי אותו כפי שהוא כיום. לעשות Ÿquien מבטיח לי את זה? הייתה לא רק פנים יפות מולי, אדם יפה גם התנהגותו. . הנה איפה אני מתחיל לחשוד כי אני אני אידיאליזציה של האדם אני מתגעגע (הרבה על הדרך שלי: קורה כי אני לכבוש את דעתי תוך קריאות, לבנות בכתב, למצוא מילות עידוד, לעבוד ללא לאות; אז אז אני צריך.

קצת זמן לתהות את זה), או סביר, אותה מחדש על-פי שפגשתי אותה. זה יהפוך את פעילות יפה וסקרן: היית עושה סוג של ארכאולוגיה א amora. Ÿcual זה יהיה המטרה של כל זה? זה יהיה כי התפטרתי לתת לי את הרעיון. זה כבר לא חלק מחיי, כפי שקרה השנים. אכן, כדאי שנשאל את עצמנו עד הנקודה הזו שאני מאמץ כדי לעשות זאת. שוב אני מוצאת את עצמי עם היחס שלי נדיר לא לכפות דברים, בחרו ' להשאיר את הדברים לזרום על פי כמו הגורל מכתיבה את זה. אני לא אוהב לחשוב לשבש את ההרמוניה של דברים.

זה יותר, עדיין לא בטוח מתי היה הפעם האחרונה שראיתי אותה, וגם מה הייתה השיחה האחרונה שלנו. אפילו אני מוצא סיבות מספיקות לגעור בי ומאפשר שהידידות שלנו נגמר. כן, יש לי את החוצפה לחלום על מפגש בפועל איתה. החלום הזה נראה כך אמיתי הרגשתי מאושר מאד, תוך כדי להתעורר אני שמתי לב שזה כל חלום, אושר, אף אחד לא מרירות מוזר שלי שלומד להסיר. התוצאה של זה היא כי יש סוף סוף סגרתי מעגל. לא להיות אם לשוב ליפול לתוך כשל, הדבר היחיד זה . זה כל-כך החלטתי. זה שאיפה אצילית שיאפשר לי למצוא שלווה ביחס האהבה טרנסצנדנטי. הארכאולוגיה של amora אחיה. הפנטזיה שלי, כמובן, לא יצליחו לעקוף את המציאות שלי. זה יהיה גישה חדשה לחיים. מעתה, ניתן לראות בעיניים של הסביבה של מלהיב רגש שחי. לחיות באותה מדינה היה קסום, אך כמובן, זה שגרם לו לרדוף עם שמגמה זו נדירה אשר נפגעו מרגעים היפים עם שטויות ועם השטויות פסימיות. אני לא מתחרט שכל זה חייתי. אבל זה פשוט לא כתב את המילים האלה הרבה פחות, שיש לך האפשרות של ביצוע שלי ארכיאולוגיה של amora. אני לא יכולה להכחיש. זה מכניס אותי לפעמים את ההרגשה כי אם היו בזה ואז מודעים לחלוטין מה הולך לקרות, שכלומר רק את החברות שלנו, אחרת היה שלי דרך התנהגות. אני רק צריכה מעת לעת, עצמו את העיניים, נסה להציג את מרחב הזמן להחיות שלי. ואני ÿPor את אשר . לא?, לשפר את איכות חיי עם עצה טובה, novelizar פעילות יצירתית זו. ÿBuscarla? פשוט לא יכול אין שום בושה, טינה, prudenciaa ¦ רק שאני מקבל, כי הדברים לא יהיו כבעבר. אני רק יכולה להודות החיים וזה עבור כל מה שקרה לי. סוף סוף עכשיו לא אפספס אותה, אני אחיה עם תשוקה, התרגשות בידיעה אהיה מוקפת ידידות עדין ויפה שמלווים אותי לא רק על זה שנה של plenituda עד הנשימה האחרונה של שלי כבר, החיים היפים. פורסם ב:.