ארגנטינה ומוניטין

22 ספטמבר 2009 שקיפות סטטיסטיקות רשמיות, גדול יותר משמעת פיסקלית, ההסכם עם מועדון פריז, את holdouts: אינה רוצה הממשלה ארגנטינאי באמת לשנות את מהלך מדיניותה הכלכלית או מיועד רק כדי שאנחנו מאמינים כי? כמה להשפיע על שינוי הכיוון הכלכלי המשקיעים? השאלה הופכת לא פחות רלוונטי לאלה שרוצים להשקיע כמה דולרים בארץ. בעוד הבירות לחזור הרבה של אמריקה הלטינית, ארגנטינה עדיין מחכה ליצור עניין מסוימים אבל זה מדוע אתה צריך הקיט הבטחות של החזרה גדול. ו אם EA הוא מהרהר להשקעה בנכסים של המדינה, עליך לדעת כי התנאים המקרו ארגנטינאי הם חשוב כמו ההבטחות של רווחיות המוצעים על-ידי משאבים מקומיים. זוהי שקפיצה ייחודי ובלתי צפויה בשער החליפין יכולים scupper הרווחים במשך די הרבה זמן לתת אמון במדינה כמו ארגנטינה. תוך המשך להילחם בחזרה נגד התקשורת, הממשלה כריסטינה פרננדס דה קירשנר מודעת הצורך שינוי כיוון במדיניות הכלכלית שלה. שינוי בהקשר גלובלי ייתן לך קצת אוויר, אך הבעיות במשק הארגנטינאי רציני מדי כדי להיות עיוור, חירש למציאות. זוהי מסיבה זו, כאילו מחוץ הפופולריות תחרות, הממשלה בפומבי הביע עניין כתובות את הבעיות נוגעות כדי mercados.a לא הולך להאמין כי הממשלה ארגנטינאי נתן מכה בראשו, פתאום רוצה לשנות בפתאומיות כיוון שהביא את מדיניותה הכלכלית. הצורך יש את פניו של כופר, ארגנטינה צריך לא רק להחזיר לשווקים פיננסיים בינלאומיים, אבל גם למשוך השקעות כדי להחזיר הנתיב של צמיחה.

ואת הממשלה יש לשים את הידיים כדי לעבוד. הכלכלה שר, Boudou אמאדו, הנחיות חשפה התקציב הלאומי של 2010, אשר אומר יותר מכפי שהוא נראה. שהפליגו צמודות זו לזו לתחזיות התקציב 2010, הוא צופה צמיחה הצפוי של 2.5% מהתל ארגנטינאי עם למרות שיש עוד הרבה מה לעשות כדי להמשיך כיציבות ליציבות כלכלית. בארגנטינה, זה הזמן להתיישב חובות מצטיינים וקרב כלומר למה Boudou כי יש מועדון פריז (הקבוצה של מדינות מרכז של הנושה עם מי ארגנטינה יש חוב בהיעדר יותר מ 6 מיליארד) ונציגי holdouts (אלה noteholders מי לא קיבל מחדש המוצע של interesantea ארגנטינאי באגרות חוב). א. holdouts את מועדון פריז הם הנושאים העיקריים של ארגנטינה על-ידי resolvera, אמר Boudou. העיסוק להסדיר את החובות מצטיין באופן בלעדי דרך עניין לחזור השווקים מאשר על-ידי העובדה לכבוד חובות.

אבל, להספיק כדי להיזכר כי לפני כשנה, היה באופן חד-צדדי הודיעה הממשלה כי הוא מוכן לשלם החוב המשק מלא עם מועדון פריז. האם התרחיש שמעלה ארגנטינה אמין? ללא ספק עולם אידיאלי עבור המדינה שעולה ויש מוצדק וחזק ספקות אודות כיצד השגה כי אתה יכול להיות, האשליה האחרון הדבר הוא אבוד. בפה של שקרן, האמת נעשית dudosoa, זהו ביטוי אשר תיפול גם ממשלת ארגנטינה אשר פעמים רבות ניסה עם שינוי בכיוון של המדיניות הכלכלית. אך למרות הספקות כמו הממשלה קירשנר ניתן להפיק, השווקים דיברו באופן ברור הם האריכו לו את הביטחון העצמי שלהם בארץ. ממשלת ארגנטינה משבר גלובלי היוצר הקשר סוף גדולים יוצרת הזדמנויות עבור המדינה. פסק-דין של השוק הוא ברור: סיכון המדינה ממשיך לרדת והוא כבר ממוקם ב- 742 נקודות בסיס, ואילו חוב החוב השיגה אתמול עד 4.2%, עלה עד 20%. ארגנטינה יש שוב הזדמנות טוויסט שלו. הצורך הוא מביא את זה כך, ההחלטה היא בידיים שלך. בעוד הממשלה עדיין חושב באיזה דרך לקחת, המשקיעים מצפים, המבקשים לזהות את ההזדמנויות שיצרה עם כלכלה פחות תנודתיות ובלתי צפויות. אם אחד הוא מתבונן על האבולוציה של השוק הערכים של בואנוס איירס, האינדקס Merval שואבת מגמת העלייה עם כמה הפסקות מאז מרץ עד עכשיו. עבור מי החליט לקחת את הסיכון להרכיב תיק אשר השיב כי מדד, הם היה נהנה עלייה בערך בהשקעות של 114%. אבל הזדמנויות רווחי עדיין קיימים בתוך החברות המרכיבות את Merval, אף שחלקם מסתמכים על שינוי זה כמובן שמבטיח הכלכלה ארגנטינאי. איזה חברות ארגנטינאי להראות טוב בעתיד? א. זה יהיה הנושא של המאמר בעתיד. בינתיים, אנחנו חייבים להיות קשוב הבא השלבים של ארגנטינה עליך להחליט האם כדי לעקוב אחר נתיב ככה רצה ונצואלה או אחד מבטיח יותר בתור מי שבחרו ברזיל, פרו, כדי casos.a שם רק שניים כדי ל- S & P500 עולים 19%, ערך גלובלית תיק הטיפוס 33% כדי כדי כדי הוא לא קשה לנצח תיק כאשר הכל עולה. כמה קשה היא למצוא חברות אשר יעלו יותר מזה. השקנו לפני כשלושה חודשים ערך כללי, דו ח עם פעולות מומלצות לנו להשקיע וול סטריט ולהרוויח יותר המספר הממוצע של משקיעים. אם אתה גם רוצה להצטרף aa שלנו מנויים אשר צוברות 32 אחוזים בבורסת ניו יורק, לכתוב שלנו דוח מיועד לך אותנו או. . טיולים מומלצים שלנו: 49%, 34%, 27%, 23%. כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי אורסיו Pozzo Latinforme.com הוא המקור העיקרי של מידע פיננסי, דעה עצמאית על שווקים אמריקה הלטינית ובעולם מנקודת מבט של אמריקה הלטינית. ממשרדים שלנו ב בואנוס איירס, ארגנטינה, אנו מביאים לכם את החדשות האחרונות ואת התראות כדי לסייע לך אתה מקבל רווחים לא משנה כיוון נלקח על-ידי השוק.