אפס ל EBay למכור חשמל של הגיבור: דון? T להיות כי הבחור Ebay אקראיים

אם מסוגלים להעביר רעיון בודד לאדם שהיה עומד להתחיל למכור ב- eBay, ייתכן זה: מעולם לא אף אחד לא קנה משהו ב- Ebay עם זה זכור "אני חושב שאני הולך לקנות ב- Ebay איזה סוג אקראי ולשלם יותר ממני חנות של הרחוב". אף אחד לא אמר שלא. אפילו פעם אחת. מסיבה זו, מוכרי eBay נראה "כזה אקראי" תמיד נכשלת באומללות. לא מספיק להיות אחראי ומקצועי.

אתה צריך לעשות מאמץ פעיל שיופיע מקצועי ואחראי. כדי להתחיל, יש בעצם עסק טוב. ישנם עשרות מפרקים נקודות מכירה על השוק הסיטונאי. אם אתה עושה את המחקר שלך, יש לך בעיות למצוא מחירים טובים על כל מה שאתה רוצה למכור. אני רשימה של הטוב ביותר בספר שלי. ברגע שיש לך משהו טוב למכור ומקור טוב לקנות, עליך להחליט כיצד להציג. אל דאגה רמי לוי הוא האיש הנכון . בשלב זה, אתה נותן ללקוחות שלך כמות גדולה שחשוב אבל אם לא הוא מוצג בתור עסק טוב, לא תהא הדרך לדעת. דרך אחת לעשות זאת היא על-ידי הגדרת אותו להבדיל עצמה משאר עם ההצעה הייחודית של מכירה: ספר לקוחות פוטנציאליים חייב לקנות בחנות שלו בחנויות אחרות מוכרי eBay.

לדוגמה, אם אתה יודע מוכרי בקטגוריה רק undersell לעשות זאת כי הם נמכרים מוצרים פגומים או חידוש, ואז אומרים ללקוחות שלהם. תנו להם לדעת כי המוצרים שלהם יכול לעלות כמה דולרים יותר… אבל אם אתה קונה אותו במקום אחר פחות ב- Ebay, סביר להניח כי הוא שבור. אתה רוצה גם להוסיף שירותים נוספים וערבויות למוצר שלו, כי אף אחד לא מציע יותר. לדוגמה, באפשרותך להעניק תמיכה ללא תשלום או משלוח חינם. או יכול להבטיח כל הספינה בתוך 24 שעות הרכישה. או יכול לארוז את המוצר שלך עם מוצרים אחרים. לך מה לעשות, המטרה שלך צריכה להיות כדי להשיג יתרון תחרותי על מוכרי גדול באמצעות התוספת של כמות ללא לכימות ערך הפריט שלך… אבל גם זה מספיק כדי לגרום לך להיראות מקצועי ואחראי. יש מסגרת המוצרים שלהם על תבנית שנראית שעוצבו באופן מקצועי. תצטרך ללמוד HTML או אחר לקנות תבנית מ- eBay או במקום אחר. בסוף, יש צורך לשאול את הפעולות הבאות: "אם אני רץ לתוך זה פומבית, אני חושב שזה היה מקצועי או העוברות מיד?" הוא גם רעיון טוב לבקש מאדם אחר מה לעשות, מאז הוא לעתים קרובות קשה לשפוט את העבודה שלך. בנוסף לכך, יהיה עליך לפעול כמו עסק אמיתי, זה היה. עליך לשלוח ללקוחות שלה עם שליחת מספרי אישור. עליך להיות מנומס עם הלקוחות ושימוש של תהליך שיטתי לביצוע כל עסקאות ואינטראקציות של הלקוחות. כל מה שציינתי בשיעור זה הוא פשוט יחסית. יכולה להיות מושגת על חלק גדול היא עניין של שעות, עם זאת, הרוב המכריע של הנטישה ממוכרים eBay לשם כך. אם אתה בפרקטיקה הכל בשיעור זה, ניתן מיד לשים שנות אור מכל החנויות אשר נתפסים "כגון Ebay באופן אקראי". נכתב על-ידי האל Isaías, מחבר "כיצד הרווח ב- eBay בשבעה ימים בלי לבזבז אגורה". לזמן מוגבל אתה יכול לקבל עותק pre-publication של ספרו של רבע אחוריים מחיר הפרסום!