איך לעשות כסף עם הבלוג שלך?

להרוויח כסף בלוגים זה כיף: ליהנות הבלוגים וקבלת כסף מבלוגים. בעוד "עשיית כסף עם הבלוג שלך" הוא מודאג, זה לא משנה אם זה שחשוב באמת ליהנות או לא. הדרך ליצירת כסף מבלוגים היא זהה בין אם ליהנות לבלוגים או בכאב עושה. בואו חרוז. לכל עסק יש את אותו תהליך.

כלומר להפוך לקוח פוטנציאלי מגיעים לך ולמכור מוצר, שירות או מידע שלך. פרפרזה כי לתקופת בלוגים, הקוראים לבוא לבלוג שלך, לחץ על הקישור "קנה עכשיו", 'הצטרף עכשיו","מודעות AdSense", וכו ' אנו פונים הקוראים של התנועה. ולאחר אודות כמה הקוראים שלהם, לחץ על הקישור כי מכונה שיעור ההמרה. כמובן, ככל ההמרה לדרג, טוב יותר. במסוים, בלוגים-להרוויח כסף עבור הפעולות הבאות: שלב 1: בלוג, אם לא, להתחיל לפרסם. שלב 2: להגביר את התנועה בבלוג שלך. שלב 3: לפני המכירה עם הבלוג שלך. כלומר, את התוכן של הבלוג שלך כדי למשוך את הקורא האם יש סוג של פעולה: לקנות את המוצר שלך או לבקר את הקישור מוכנה, לדוגמה.

אבל אתה מבחין את המילה "טרום"?. זהו הדבר החשוב ביותר בתוכנית שלו לעשות כסף לבלוגים. מוכרים אינטרנט מנוסים רבים אומרים שאנשים לא קונים שום דבר בעת ניסיון נרחב למכור משהו. זה הגיוני אם אתה זוכר את החוויה שלך. אתה קניתי משהו כאשר בלוגר ניסה למכור משהו? אולי לא! במקום זאת, לתת לקוראים מידע שימושי וליצור אווירה חמה, לתת להם את היתרונות של מוצרי שיש לך לזכור. ולחץ, רק אז במקום קישור כי הקוראים. זה נקרא כך לפני המכירה. שלב 4: הטבות כלכליות: זוהי מטרתו הסופית והמוניטיזציה משני הזרמים. -מכירות של מוצר, שירות או מידע, אם יש לך אחד משלך. -בלוגר שאין להם מוצר שלהם, כי זה עדיין אפשר לעשות כסף עם הבלוג שלך הודות הרבים שותפים תוכניות כולל הפופולרי ביותר הוא "גוגל AdSense". אבל הוא דוגמה אחת בלבד בין מאות תוכניות שותפים. אם לא אלפים. לסיכום, לעשות-כסף-לבלוגים עושה את הצעד פעולה: כלומר את הבלוג שלך, למשוך תנועה, לפני מכירה הקוראים של הבלוג שלו, בסופו של דבר, להשיג הטבות כלכליות. ללא תנועה, את ההישג של טרום נטילת, אין אפשרות לקבל הטבות כלכליות מהבלוג שלו. זו הסיבה מדוע יש צורך לקחת בחשבון את העובדה שכי הפוך-הכסף-בלוגים צעד אחר צעד זה הפעולה. עקב מגבלה של מקום, אני לא יכול להסביר את כל הפרטים. אם אתה רוצה לדעת יותר על כל שלב, ניתן לקרוא במאמר אודות הסופר שקים Ryen הוא MBA, התמחה מחקר שוק וניתוח. ההתמקדות הנוכחית שלו היא לבלוגים, לעסקים המזוהים עם הבית כבסיס לעבודה בבית הערכה. a l הוא אתר אינטרנט פועל ומייסד