איך להיות עשיר ומצליח

5 סודות של שגשוג. מי אתה צריך להיות להיות עשיר ולשגשג? כן, שמעתם נכון! בדיוק כך. מה להיות כדי להצליח, אבל לא איפה ניתן לקבל את הכסף, מה לעשות. זהו זה טמונה השגיאה הבסיסית של אלה שאינם להשיג הצלחה. הם חשים כי רמת תלוי בדיוק על מה שהם עושים, לא מי הם.

לדוגמה, גם בכל מדינה משגשגת, יש הרבה אנשים שבקושי כדי לגמור את החודש. וגם העובדה כי במדינות עם רמת החיים הנמוכה של החיים יש בהחלט מי להצליח. אלפי ידועות דוגמאות של כמה ילדים של הורים אותו צמח או עני, או עשיר. ואת בוגרי בית הספר במכללה אותו בעוד כמה שנים התברר חור כספי, או על גבי הצלחה כלכלית! למה זה קורה? ראשית עלינו לזכור מתי בפעם האחרונה חשבתם על איך לחיות את היום? יש לקחת בחשבון ולזכור נקודה אחת חשובה: כדי לתת לך הזדמנות לשפר את עצמם ואת כישורי החיים שלהם צריך ללמוד להעריך ולשקול את האירועים משל לחיים. הם מקור מידע על איך אנחנו יכולים טוב יותר וטוב יותר. רוב האנשים מנסים לא לשים לב למה שקורה להם יום אחרי יום במשך כל חייהם, ועוד יותר – מנותח. רובנו בקושי לקחת את הזמן כדי לחשוב על עצמנו ברצינות, אהבה, ועל חייו בכלל. הם לא חושבים על מה אתה יכול לשנות את החיים שלך.

כמה פעמים אנו מזניחים את החלק הזה חיוני הנוסחה להצלחה וכל הזמן לשמור על עצמי הזמנים העמוס. אז בשבילך יש לי 5 הסודות לשגשוג! כרגע, לחשוב על תשובה לעצמי: אני רוצה לשנות את חייך אל החופש הצלחה כלכליות? ואם אתה ברצינות החליטו לשנות באופן קיצוני את החיים שלך, כאן אני יכול לעזור. ולמה לא? עזרתי ואין לי ספק שיעזרו לך. אבל, אם אתה לעזור לעצמך. ואיך זה יכול להיות אחרת? אחרי הגיבור glavnre הוא – אתה! כך, הנה הם, חמשת סודות: סוד אחת: לעקוב אחר האירועים בסוף כל יום, החל מהיום, ולקבל 15 דקות לגלול מטה כדי מאורעות היום. תחשוב על מה שאתה עושה, לאן ללכת, עם מי לתקשר. תחשוב על מה עבד ומה לא. מה היית רוצה לחזור, וכי הם רוצים בפעם הבאה לעשות את זה אחרת או מה הם רוצים להימנע. נסו לזכור את אירועי היום בפירוט, דקה אחר דקה. הסוד השני: הקלטת, לשקול ולהעריך את חוויות החיים שלך יכולים להיות מקור נהדר של הערך, אך רק אם כל אלה להשתמש אם אתה יכול למצוא לשגשוג שלך, את הזמן לכתוב, לשקול ולהעריך. בסופו של דבר, ההבדל בחיי כי חיי אדם או לא נקבעת על ידי מה קורה לאדם, אלא איך אדם קשורה למה שקורה לו. ב vzgyad שלי, כלומר היא קובעת את התוצאה. וכמובן, כך שיש לך הזדמנות לשפר את החיים שלך, אתה צריך להיות מודע לעובדה כי הדבר הראשון שאתה צריך לשפר. הסוד השלישי: Watch אז חייו, מעתה ואילך, לטפח הרגל חדש, לצפות על חייהם, לנתח את מעשיהם, המילים והמעשים. אל תתנו את החיים שלך לעבור לשווא. אם חלק מהחיים שלך היה בינוני, זה לא אומר כי הזמן שנותר חייב לעבור בדיוק אותו הדבר. תנו לעצמכם את ההזדמנות לשנות את עתידם על ידי התבוננות וניתוח בעבר! ארבעת הסוד: חקור את הניצחונות ואת הכישלונות של המחקר שלהם חיים, הקפד לחקור שני אירועים שליליים וחיוביים, כגון ניצחונות שלך עיכובים. לעתים קרובות כישלונות שנקרא שלנו יכול לדקלם לנו שירות טוב. אבל רק אם אנחנו הולכים לחלץ מהם לקחים חשובים. אגב, יכול להיות הטוב ביותר כשלים מורים חיינו, מאתגר אותנו להיות מושלם, הרבה יותר אפקטיבית מאשר ניצחון נוח. חמש הסוד: נתח את השגיאה מה אני יכול להגיד, לפעמים כדי ללמוד איך לעשות את הדברים הנכונים, הראשון שעלינו לעשות את אותו הדבר הלא נכון. היכולת לעשות את הדבר הלא נכון – זהו ספר בעל ערך של חיים שעושה אותך חזק, כמובן, בתנאי שיש לך הרגל לנתח את הדרך בפעם הבאה זה נכון. אבל לא נשאו גם במרחק של הספר הזה! אם עשית משהו לא בסדר במהלך 2-3 או 20-30 שנים קודמות הישן, זה לא אומר שאתם צריכים לפעול באותה דרך מאוחר יותר בחיים. אז עכשיו לקבל החלטה שעליה תוכלו להשאיר רק 15 דקות ביום. אחר כך אתה תהיה מספיק, 5 דקות, טוב, לקחת מחויבות ארוכת בכדי לתת לעצמך ההצלחה הפיננסית שלהם 15 דקות ביום. קחו אחת ההחלטות המפתח בחייכם, להפסיק לקרוא, כדי פשוט לקרוא. תתחיל לעשות! הקצה לעצמך 15 דקות ביום על מה לעבוד על עצמך. הרגילו, אשר בעתיד תוכל ללכת 5 דקות בכל יום. ההרגל, בעתיד יהיה רדיקלי לשנות את חייך! איתך, ויקטור Sherstnev. להתראות, ביי ביי!