אומנות מסורתית

בזמנים של פס ייצור הפקה, חזור יד ישן טוב מתחיל עם כמה. מסה זהה לחלוטין, ואז לקנות לעיתים קרובות במדינות רבות נגרם על-ידי ייצור פס ייצור. עובדה זו בדיוק הוא יותר ויותר דחייה בקרב רבים בטווח מסוימים. המגמה בחזרה את יחיד, או אמנם הוא עבור הקבוצה יעד זה. אפילו חי, ניתן לחוות מגמה זו, על-ידי אחד לאחר ביקר כלול, וכו '.

אלה לעצב חלקים ליהנות פיסקה מרתק. מדוע היא המגמה כלפי היד? אחר הדומה מבחינת הייצור ההמוני של קטע, אין הבדלים. כי האדם כמו אחרים אבל רוצה לבלוט, זה רק עבור דברים קטנים מוצרים בעבודת יד הם שוב בקידמה. מוצרים אלה לא הופקו Millionenfachen מספרים, אך גירסאות מהדורה מוגבלת. ריקון הידע בייצור של שנים רבות של ניסיון עם. יתרון נוסף יש מוצר בעבודת יד מבחינת הערך שלו. כך היא למשל מכונית אשר נבנתה, מייגע עבודה ידנית תוך כדי לרכוש יקרים יותר מאשר מכונית הלהקה אריח, אבל הערך הוא זה רכב המכוניות בנפח גדול.

לכן, הפחת הוא נמוך או לעיתים קרובות שאינו קיים. ניתן לראות מגמה זו מסורתית בעבודת יד רבים אחרים, מלבד סקטורים שהוזכרו כבר. נקרא גם בשדה של מיטות מתכת או מיטות ברזל. גם כאן, מגמה הוא נמצא מיטות הלהקה אריח כדי לראות. כדי לטבע האדם לפגוש („ich יש משהו מה אתה לא hast“), זה עדיין יהיה המלאכות בעתיד. אלה יישארו נישה.