אווזים במשק

עוף רווחי חוות רבייה הוא כלי טוב מלא משפחה של אוכל, בנוסף, הכנסות נוספות מכירת עודפים בשר ביצים, עוף בשוק. אם עבור סמוך במתחם מגרש zalužennye שאינם בשימוש, בסביבתן, בריכות, יתרון עופות מים של הרבייה, כגון אווזים. לאחרונה מצאתי אצל ח'כ סמוטריץ אוזן קשבת . טוב pastures למבוגרים אווזים, תרנגולות צריך מינימום להאכיל מספוא גרעיניות. אווזים הישנות אך ורק עבור בשר ו- fat. ציפור אווז מכיל עד 46 אחוזים של שומן גבוהה. בנוסף, האווזים מקבלים למטה יקר, נוצה. תכונה זו ציפור היא שלו היכולת צורכים כמות גדולה של ירוק, עסיסיים, roughage.

אווזים מרעה טוב לאכול במשך היום 2 קילוגרמים של עשב טרי, לתת חיזוק נחמד. חוות בודדים, חוות קטנות לבצע שימוש של ירקות זולים הזנה הפקה מקומית — בנפח גדול ירוק, גזר, תפוחי אדמה, פאמפקינס, עלה כרוב, לפתות וגזרים, סוויד, והחלק העליון של גזר, דשא של קמח, ובישול מהם בשילוב תחמיץ. הזנה הרכב כאשר האכלה אווזים תלוי את תפוקתם, זמן של שנה הזמינות של מזון, במעון. ציפורים מגירות תשומת לב מיוחדת predplemennoj, רבייה תקופות. בתקופה הכנת להטלת הביצים האכלת אווזים לפי עונת הרבייה. של המספוא בחורף בשעה CLIA מועדף.

Skarmlivaemye תירס ושעורה בצורתו הטהורה ביותר, ציפור השבטים של עודף משקל מהירה סיבה. השמנת יתר גורמת ו הדאצ'ה בכמויות גדולות של פסולת בשר. הביצים מופרות אווזים הם לאחור. עם זאת, מניעת השמנת יתר, והפחתת משקל ניתן אווזים. רק upitannoj טוב birds כרצף גבוהה. לכן, לקראת תקופה פרודוקטיבי להוסיף סוגים שונים של דגנים הזנה premixes, כמו גם מספר משמעותי של lûcernovoe טוב או lugovoye השחת, תחמיץ, rasparennyj התלתן, korneklubneplody (תפוחי אדמה, סלק, גזר). תפוחי אדמה יכול להיות גולמי, כתוש. בדיאטה מגדיל את כמות קטניות (אפונה, עדשים), שמן, פתיתי ועוגה חומרים בעלי חיים. רבייה העונה האווז מתחיל פברואר-מרץ. במהלך תקופה זו, הדיאטה של ציפורים סביב כמו המכינה. האווזים מוזנים אגרטל 3-4, מהם לא פחות מ- 2 פעמים mešankami רטוב בלילה לתת דגנים. בטבלה. המחשה תקנות 6 קצב זרימה של הזנה עבור האווזים תקופת פרודוקטיבי בהתאם העוצמה של ביצה-הנחת. תקופת פרודוקטיבי האווזים גדלה חילוף החומרים מינרלי, כך הם חייבים לקבל את הכלל הצורך של תערובות מינרלי. מעטפת מרוסקות, אבן גיר, גיר כוללים את ration של 3%, 2.6-obesftorennyj פוספט-0.8-3, מלח טבלה הוא לא יותר מ- 0.5%. ביצים עשיר ויטמין, בהתאם ויטמין הזנה הרכב, הוא אחד הגורמים התורמים להתפתחות תקינה של ובמעבדות, פלט גבוהה של goslings. לכן בעיקר לשליטה רמות של ויטמין a (רטינול) carotenoids הזנת בעלי חיים, ביצים. תוכן, להאכיל את goslings יש גם מספר תכונות. עד 30 יום-בן 20 goslings להכיל חדרים מחומם. ב- 1 מ ר של הרצפה להניח goslings 10-20. לאחר הראשונה 20-25 ימים של צעירים הולך וגדל להניח בבתים חן אינם מחוממים ולכן או תחת sheds בעטים בכלובים. ב- 1 מ ר של הרצפה להניח על ראשי 4-5. הוא כלי מיטה מחורצים חומר סובסטרט קש או אחרים. לשחרר את goslings ב vyguly במזג אוויר חם שצריך להיות מאז הימים המוקדמים של גידול, מים vyguly מ- 30 ימים של גיל. Goslings בריכה הן בהדרגה. Goslings הזנה גיל עם התוספת של premixes, ירקות טריים, mešankami רטוב של המספוא מעורב, obrata, מבושלים תפוחי אדמה, Greens. 3 ימים הראשונה שהוזנה על-ידי mešankami זני תירס האדמה, האדמה otseânnoj של קרומי קמח שעורה או אחרים גרגרים, סובין חיטה, ירקות קצוצים. Goslings 3 בת הניזונה הזנת בעלי חיים עם מפלגת הירוקים. הזנת עבור goslings להכין משקה, חלבונים (בעל חיים, צמח) הזנה, חציר, קמח יבשים במיקרואלמנטים. חלבון טוב הזנה עבור goslings הוא כתוש אפונה. הירוקים עבור goslings (אפונה, התלתן, אספסת, וכו ') לכסח בבוקר, ובערב כאשר הוא טריים עסיסיים ביותר. יש צורך הערה זו grubostebel′čatuû provâlennuû רע husjata לאכול ležaluû וירוקים. הם הביאו עשב טרי עיתונות off השדה ולהפיץ כעת בטופס אחיד לתעשייה, לפעוטות, וכן חלק מעוך שלה (2-3 ס מ אורך) ללא peretertosti, voloknistosti, ואת לתוך תערובת עם הגיל. טרי ההנקה ירוק כל להשאיר goslings האכלה ברורה לאכול בלילה, במיוחד עם השחר. הפרט יש להאכיל כל הזמן ברורה להיות הזנה מינרלים חצץ.